شناسه خبر : 87759
دوشنبه 13 دي 1400 , 14:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

با حضور گرم مردم تهران

تجمع دومین سالگرد شهادت سردار دل ها/تصاویر

در دومین سالگرد شهادت سردار دل ها، حاج «قاسم سلیمانی» که امروز در مصلی تهران برگزار می گردد، مردم عاشقانه حضور یافتند...

فاش نیوز - در دومین سالگرد شهادت سردار دل ها و فرمانده نیروی قدس، حاج «قاسم سلیمانی» که امروز در مصلی تهران برگزار می گردد، مردم عاشقانه حضور یافتند.

 این گردهمایی و بزرگداشت که با رعایت تمام پروتوکل های بهداشتی از ساعت 14 درحال آغاز و برگزاری ست، امروز با حضور خیل عاشقان سردار سلیمانی و ارادتمندان به این فرمانده بزرگ و سرباز بی ادعا در مصلی بزرگ تهران صورت گرفته و میزبان ریاست محترم جمهوری، آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی خواهد بود.

مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

سپس گروه سرود به روی صحنه آمده و سرودی را در رثای حاج قاسم اجرا نمودند.

در برنامه بعدی، دبیر کل حزب کتائب عراق به ایراد سخنرانی پرداخت و سپس زینب سلیمانی، دختر حاج قاسم به روی صحنه رفته و سخنانی را ایراد نمود.

این مراسم با مداحی مداح ارزشی و معروف، حاج مجید بنی فاطمه ادامه یافته و چشمان حاضرین را بارانی نمود.

در ادامه با اعلام مجری برنامه تمام جمعیت یک صدا چندین بار ذکر یا زهرا را تکرار نمودند و شعار مرگ بر امریکا و اسرائیل و قاتلین حاج قاسم را سر دادند.

در برنامه بعدی رئیس جمهور دولت سیزدهم به روی صحنه آمده و سخنرانی کوبنده و رسایی در توصیف ویژگی ها و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی نمود.

در پایان جلسه با مداحی یکی از مادحین و ذاکرین لبنانی، خاتمه یافت.

تصاویر و خبر مربوط به این مراسم می باشد.

 

گزارش از شهید گمنام

عکس از رزمنده حسین مرادی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
فاش نیوز کاملا تابلو که راوی گزارش پاشو از دفتر کارش بیرون نذاشته و نوشته ها رو از قاب تلویزیون تماشا کرده و نوشته.....
الله اکبر .
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi