شناسه خبر : 87787
سه شنبه 14 دي 1400 , 13:37
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ایستگاه صلواتی بر سر مزار سردار دل ها/تصاویر

رزمندگان گردان انصارالرسول، در سالگرد شهادت سردار دل ها بر سر مزارش ایستگاه صلواتی برپا نمودند.

فاش نیوز - رزمندگان گردان انصارالرسول، در سالگرد شهادت سردار دل ها بر سر مزارش ایستگاه صلواتی برپا نمودند.

 رزمندگان ایستگاه صلواتی گردان انصارالرسول لشکر٢٧ محمدرسول الله که 5شنبه ها در مزارشهدای بهشت زهرای تهران مستقر می باشد، به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار دل ها به مدت یک هفته در گلزارشهدای کرمان و بر سر مزار شهیدحاج قاسم ایستگاه صلواتی برپا نمودند.

 این رزمندگان و عاشقان دلسوخته فراق حاج قاسم، در این ایستگاه صلواتی که از 5شنبه 9 دی ماه آغاز به فعالیت نموده است، از زائرین مزار فرمانده بزرگ نیروی قدس با عدسی و شله زرد و آش رشته و قهوه در هر روز پذیرایی کردند.

 در مسیر زیارت مزار شهید بزرگ، حاج قاسم سلیمانی موکب های صلواتی زیادی برپا شدند که به پخش تصاویر حاج قاسم و زدن برچسب تصویرش بر خودروهای زائران مبادرت نموده اند، حال و هوای پیاده روی اربعین حسینی را تداعی کردند؛ و رفت وآمد زائران با نوای ذاکرین اهل بیت، شور وشوق وصف ناپذیری داشت.

رزمندگان ایستگاه صلواتی گردان انصار، پس از بازگشت از شهر متبرک کرمان، در روز پنج شنبه 16 دی ماه مطابق با شهادت حضرت زهرا (س) در مزار شهدای تهران نیز همچون دیگر هفته ها برنامه پذیرایی از زائران شهدا را دارند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
آجر همگی با حاج قاسم و شهدا.
التماس دعا.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi