شناسه خبر : 88003
یکشنبه 26 دي 1400 , 11:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مادر شهید مدافع حرم، هادی ذوالفقاری به فرزند شهیدش پیوست

براساس وصیت هادی پیکر او در سامرا، کاظمین و سپس در کربلا و بین الحرمین تشییع شد. در نهایت، پیکر این شهید مدافع حرم به نجف اشرف...

فاش نیوز - مادر شهید مدافع حرم، هادی ذوالفقاری (از نخستین شهدای مدافع حرم) پس از سال‌ها صبر و بردباری و همگامی با انقلاب و اهداف شهدا، صبح روز 23 دی 1400 ندای حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

مرحومه مریم سیبانی، مادر شهید مدافع حرم، هادی ذوالفقاری (از نخستین شهدای مدافع حرم) پس از سال‌ها صبر و بردباری و همگامی با انقلاب و اهداف شهدا، صبح روز 23 دی 1400 ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت و به فرزند شهیدش پیوست. مراسم تشییع پیکر این مادر شهید روز جمعه ۲۴ دی‌ماه 1400 ساعت ۹ صبح از مقابل منزلش واقع در میدان آیت‌الله سعیدی، تشییع و در بهشت زهرا (س) کنار مزار یادبود شهید ذوالفقاری به خاک سپرده شد.

این مادر مومنه 33 سال پیش ( 13 بهمن سال ۱۳۶۷) نوزادی را به دنیا آورد و همواره شیر با وضو به وی داد ؛ تا اینکه چنین پاک سرشت پرورش یافت و هفت سال پیش ( ۱۳۹۳/۱۱/۲۶)  فرزندش را تقدیم انقلاب جهانی اسلام کرد و پیکرغرقه به خونش را بنا به وصیت فرزندش در جوار حضرت علی (علیه السلام) درقبرستان وادی السلام به خاک سپرده ولی بعلت مشکل تردد ؛ شبه مزاری در بهشت زهرا درست کرده و نزد آن میرفت ؛ که اینک جایگاه ابدی وی شده است.

ضمن عرض تسلیت و همدردی به بازماندگان شهید ؛ بویژه حاج رجب علی ذوالفقاری پدر بزرگوار آن شهید عزیز، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. ان شاء الله روح بلند آن مرحومه در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.

به روح این سفرکرده به ملکوت اعلی و ارواح تابناک فرزند شهید والامقامش درود می‌فرستیم و یادش را گرامی  میداریم.

روحشان شاد و یادشان جاودان

*******************************

زندگینامه شهید محمد هادی ذوالفقاری

13 بهمن سال ۱۳۶۷ نوزادی چشم به جهان گشود؛ که مصادف با شهادت امام هادی (علیه السلام ) بود. لذا او را محمدهادی نام نهادند. او بیش از همه ائمه اطهار، عاشق و دلداده امام هادی (علیه السلام) شد و عاقبت نیز در راه دفاع از حرم آن امام و در شهر امام هادی (علیه السلام) در سامراء به شهادت رسید.