شناسه خبر : 88025
یکشنبه 26 دي 1400 , 11:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهید سوری: نماز و روزه ترک نشود

شهید سیفعلی سوری در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است: «در راه خدا تلاش کنید و نگذارید نماز و روزه شما ترک شود.»

 

شهید سوری: نماز و روزه ترک نشود

«شهید» شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

وصیت‌نامه شهید سیفعلی سوری

«درود و سلام بر رهبر کبیر انقلاب و خانواده‌های شهدا و سلام بر رزمندگان اسلام، وصیتی که به فرزندانم دارم و از آن‌ها می‌خواهم انجام دهند در راه خدا تلاش کنید و نگذارید نماز و روزه شما ترک شود.

فرزندانم من برای اسلام به جبهه رفته‌ام پس راهم را ادامه بدهید و همیشه وجودم را در خانواده احساس کنید و مواظب مادرتان باشید.»

منبع: فارس

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi