شناسه خبر : 88036
دوشنبه 27 دي 1400 , 08:39
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مادر شهیدان والا مقام «توکلیان» به لقاء الله پیوست

مادر شهیدان «عبدالحمید و جلال توکلیان» از شهدای گرانقدر استان فارس در دوران دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
 
مادر شهیدان والا مقام «توکلیان» به لقاء الله پیوست
مرحومه حاجیه خانم «منیجه کبیری» مادر شهیدان «عبدالحمید و جلال توکلیان» از شهدای گرانقدر شهرستان کازرون در سن ۸۲ سالگی بر اثر کهولت سن و ایست قلبی دعوت حق را لبیک گفت.
پیکر آن مرحومه فردا دوشنبه ۲۷ دی در گلزار شهدای سیدمحمد نوربخش شهرستان کازرون تشییع و در قطعه والدین شهدا به خاک سپرده می‌شود.
شهید «عبدالحمید توکلیان» سال ۱۳۶۴ در عملیات کربلای ۸ در منطقه اروندرود به شهادت رسید و شهید «جلال توکلیان» سال ۱۳۶۶ در منطقه مهاباد در درگیری با نیروهای ضد انقلاب به فیض شهادت نائل شد.
منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi