شناسه خبر : 88066
دوشنبه 27 دي 1400 , 12:07
اشتراک گذاری در :
عکس روز

توانمندسازی جامعه ایثارگری از برنامه‌های مهم بنیاد است

معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: نخبگان جامعه ایثارگری باید تلاش کنند علاوه بر ایفای نقش پررنگ خود در جامعه، به جامعه ایثارگری نیز کمک کنند تا تمام بدنه این جامعه نیز به سمت رشد و پیشرفت حرکت کند.
 
نخبگان شاهد و ایثارگر به رشد و پیشرفت جامعه ایثارگری کمک کنند/توانمندسازی جامعه ایثارگری از برنامه‌های مهم بنیاد است
 دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در دیدار با اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام تأکید کرد: برای تمدن سازی نیاز به افراد موفقی داریم که دارای مرجعیت و اثرگذاری باشند تا عموم جامعه از آنان پیروی کنند و این نقشی است که نخبگان شاهد و ایثارگر می‌توانند به‌خوبی از پس ایفای آن برآیند. نخبگان جامعه ایثارگری باید تلاش کنند علاوه بر ایفای نقش پررنگ خود در جامعه، به خود جامعه ایثارگری نیز کمک کنند تا تمام بدنه این جامعه نیز به سمت رشد و پیشرفت حرکت کند.
وی افزود: رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس با خواست و میل خود به جبهه‌ها رفتند که این موضوع نشان‌دهنده روحیه فداکاری و شجاعت در آنان است و امروز باید شاهد این روحیه در فرزندان همان عزیزان باشیم تا از خود و کل جامعه ایثارگری در برابر خطرات مراقبت کنند. خوشبختانه این فضا در بین فرزندان شهدا و ایثارگران وجود دارد و این عزیزان به‌صورت خودجوش در حال فعالیت برای حمایت از جامعه ایثارگری هستند.
معاون رئیس‌جمهور با تأکید بر اهمیت توانمندسازی جامعه ایثارگری به‌ویژه فرزندان شهدا و ایثارگران گفت: باید بتوانیم فضا را به‌گونه‌ای ایجاد کنیم تا این عزیزان دارای توانمندی شغلی به‌منظور تأمین نیازهای خود و منشا اثر در جامعه باشند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: بیمه تکمیلی درمان ایثارگران به دلیل مشکلات بودجه‌ای دارای برخی کاستی‌ها است و امیدواریم با همراهی مجلس شورای اسلامی بتوانیم تغییراتی را در قراردادهای بیمه‌ای اعمال کنیم و این مشکلات برطرف شوند.
قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان به‌منظور تأمین نیازهای پزشکی و توان‌بخشی ایثارگران گفت: بخش زیادی از تجهیزات پزشکی مورد نیاز ایثارگران از طریق واردات تأمین می‌شود که لازم است در این زمینه به خودکفایی از طریق تولید در داخل کشور برسیم.
در این نشست فرزندان شهدا به بیان نظرات و مسائل خود پرداختند.
منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi