شناسه خبر : 88107
سه شنبه 05 بهمن 1400 , 11:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بازدید جانبازان ۷۰ درصد از دستاوردهای هوافضای سپاه/تصاویر

تعدادی از ورزشکاران جانباز تهران صبح روز گذشته با حضور در نمایشگاه هوافضای سپاه پاسداران، از دستاوردها و توانمندی‌های جوانان غیور کشورمان در عرصه‌ی هوافضا بازدید کردند...

فاش نیوز - تعدادی از ورزشکاران جانباز تهران صبح روز گذشته با حضور در نمایشگاه هوافضای سپاه پاسداران، از دستاوردها و توانمندی‌های جوانان غیور کشورمان در عرصه‌ی هوافضا بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ما، در این برنامه که تعداد 30 نفر از جانبازان 70درصد و عمدتاً نخاعی تهران حضور داشتند، سردار پاسدار موسوی، جانشین فرمانده هوافضای سپاه، ضمن خیرمقدم به جانبازان و خانواده‌ی آنها، ضمن ارائه‌ی توضیحاتی در زمینه‌ی پیشرفت‌های غرورآفرین در زمینه‌ی موشکی و پهپادی کشور، از عدم حضور سردار «امیرعلی حاجی‌زاده» فرمانده‌ی نیروی هوافضای سپاه در این برنامه به دلیل تداخل برنامه‌های وی عذرخواهی کرد و در ادامه «حسین اسرافیلی» مدیرعامل انجمن جانبازان نخاعی به نمایندگی از جانبازان حاضر و ایثارگران و جانبازان از زحمات و افتخاراتی که پرسنل و فرماندهان نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای بالابردن سطح امنیت و مبارزه با دشمنان برای مردم و کشور عزیزمان به وجود آورده‌اند، تقدیر کرد.

در ادامه‌ی برنامه، جانبازان ویلچری در معیت خانواده‌هایشان از بخش‌های مختلف نمایشگاه که شامل، انواع موشک‌های بالستیک، پهپادها، سامانه‌های راداری پیشرفته، لانچرهای پرتاب موشک و کروز و ... بازدید کردند و با توضیحاتی که مسئولین بخش‌ها ارائه دادند، در جریان روند چگونگی شکل‌گیری واحدهای موشکی و پهپادی در دوران دفاع مقدس تا موفقیت‌های بی‌نظیری که در حال حاضر کشورمان به آن دست یافته، قرار گرفتند.

| محمدرضا عسکری
| تصاویر از اسماعیل پارساکیا

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
عزض سلام. چه گزارش زیبا و جامعی. دست همگی درد نکنه. سپاس از فاش نیوز.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi