شناسه خبر : 88287
شنبه 09 بهمن 1400 , 11:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اعتماد به جوانان از مهم‌ترین آموزه‌های دفاع مقدس

امیر سرتیپ دوم مصطفوی گفت: روحیه ایثارگری، صلابت، ایستادگی در سایه ایمان به خدا، اتکا به ظرفیت‌های داخلی و اعتماد به نسل جوان از مهم‌ترین آموزه‌های دفاع مقدس است.

 

تبیین ارزش‌ها و آموزه‌های دفاع مقدس در مرکز آموزش‌های هوایی شهید خضراییامیر سرتیپ دوم خلبان «حمید مصطفوی» فرمانده مرکز آموزش‌های هوایی شهید خضرایی در گفت‌وگویی در خصوص فعالیت‌های آموزشی این مرکز در حوزه تبیین و ترویج فرهنگ دفاع مقدس، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مرکز آموزش‌های هوایی شهید خضرایی بهره‌گیری از اساتید و پیشکسوتان هشت سال جنگ تحمیلی جهت تبیین و ارائه صحیح وقایع دفاع مقدس است.

وی افزود: تلاش می‌کنیم تا طی دوره‌های معارف جنگ، حقایق دفاع مقدس را به نسل جوان القا کنیم و نشان دهیم که افرادی از جنس خودمان در آن دوران با سلحشوری، رشادت، ایمان و اعتقاد وارد عرصه نبرد با دشمن متجاوز شدند؛ دشمنی که از حمایت مادی، معنوی و تسلیحاتی بلوک شرق و غرب برخوردار بود؛ اما با وجود این نتوانست در برابر عزم و اراده راسخ و ایمان ملت ایران دوام بیاورد و به اهدافش برسد.

امیر مصطفوی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس مملو از ارزش‌های اسلامی، ملی و انسانی است، گفت: روحیه ایثارگری، صلابت، ایستادگی در سایه ایمان به خدا، اتکا به ظرفیت‌های داخلی و اعتماد به نسل جوان از مهم‌ترین آموزه‌های دفاع مقدس محسوب می‌شود که در این دوره‌ها سعی بر تبیین و ترویج موارد مذکور شده است.

فرمانده مرکز آموزش‌های هوایی شهید خضرایی خاطرنشان کرد: بی تردید امنیت و اعتبار امروز ما مرهون دفاع مقدس است و اینکه دیگر دشمن از طریق جنگ سخت وارد نمی‌شود به این جهت است که قبلاً این مسیر باطل را آزموده و ناکام مانده است.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi