شناسه خبر : 88289
شنبه 09 بهمن 1400 , 11:21
اشتراک گذاری در :
عکس روز

حضوررییس جمهور برمزارشهید میرزاکوچک خان

حجت‌الاسلام رئیسی با گرامیداشت رشادت‌ها و مبارزات مجاهدانه میرزا کوچک خان در مقابل استبداد داخلی و استعمار خارجی گفت: رشادت و مجاهدت‌های شخصیت‌هایی مانند میرزا کوچک خان باید به نسل جوان و آینده به خوبی شناسانده شود.

 

مجاهدت‌های «میرزا کوچک» به نسل جوان و آینده شناسانده شود

 حجت‌الاسلام «سیدابراهیم رئیسی» در جریان پانزدهمین سفر استانی خود به گیلان پس از بازدید از پروژه‌های عمرانی استان با حضور بر مزار «میرزا کوچک جنگلی» به مقام شامخ شهدای راه وطن ادای احترام کرد.

رئیس جمهور با حضور در گلزار شهدای رشت و مزار سردار جنگل با گرامیداشت رشادت‌ها و مبارزات مجاهدانه میرزا کوچک خان در مقابل استبداد داخلی و استعمار خارجی، اظهار داشت: رشادت و مجاهدت‌های شخصیت‌هایی مانند میرزا کوچک خان باید به نسل جوان و آینده به خوبی شناسانده شود.

وی همچنین گیلان را دیار علما، فلاسفه و سرداران رشید و پرافتخار دانست و افزود: مردم گیلان در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم رشادت‌های چشمگیر و ماندگاری از خود به نمایش گذاشتند.

در حاشیه این مراسم شهروندان نیز با رئیس‌جمهور گفت‌وگو کردند.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi