شناسه خبر : 88695
چهارشنبه 17 فروردين 1401 , 11:27
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شرایط صدور کارت ایثارگری

جانباز 25درصد و دارای سه صورت سانحه شامل موج ترکش و شیمیایی در عملیات کربلای 5 هستم. متاسفانه هرچه به بنیاد شهید مراجعه می کنم جوابم را نمی‌دهند. دارای دو فرزند دانشجو و یک فرزند محصل هستم. خودم هم مشکلات قلبی دارم و فاقد درامدم. اما هر وقت به چهره فرزندانم نگاه می کنم شرمنده آنها می شوم شما را به خدا کمک کنید چرا که تاکنون حالت اشتغال نیستم.

- متاسفانه تبدیل به حالت اشتغال روندی طولانی است و مستلزم پیگیری های شخص درخواست کننده است . با این حال اگر احساس می کنید به شما کوتاهی و قصور شده است می توانید به کمیسیون ماده 16 شکایت کنید.

 

بنده در تاریخ 1368/10/23 لغایت 1370/10/23 در لشگر 28 سنندج خدمت کردم و حدود 6 ماه در منطقه بانه آیا کارت ایثارگری من صادر می شود ممنون می شوم پاسخ بدهید

- طبق قانون شما به عنوان ایثارگر محسوب می شوید و باید کارت ایثارگری برای تان صادر شود. ضروری است با مراجعه به یگان صادر کننده در محل سکونت یا خدمت موضوع عدم صدور آن را رسیدگی کنید.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi