شناسه خبر : 89850
چهارشنبه 07 ارديبهشت 1401 , 11:02
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

درخواست بازنشستگی یک همسرجانباز

فرشته کریمی- اینجانب فرشته کریمی زیاری همسر جانباز 60 درصد قطح پای راست از زانو به بالا و مجروحیت پرده گوش و ماهیچه دست راست که ترکش به اعصاب دست قرار گرفته و همیشه باعث ناراحتی جانباز می شود.

بنده بعداز جانبازی ایشان ازدواج کردم به علت کمبود هزینه و بارمالی مجبور شدم در سال 79 در بیمارستان امام خمینی استخدام بشم.

اکنون نزدیک به 60 سالم هست و 22 سال تمام سابقه کاری دارم چون خودم دیابتی هستم و با تزریق انسولین زندگی می کنم و فشار و قند خونم همیشه بالاست.

 از مسئولین محترم مربوطه خواهشمندم دستور فرمایید با بازنشستگی پیش از موعد اینجانب طبق قانون 24 قانون جامع ایثارگران در مورد بازنشستگی پیش از موعد همسران جانبازان 50 درصد به بالا موافقت فرموده و نتیجه به اطلاع اینجانب رسانده شود.
 

با تشکر

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi