شناسه خبر : 90129
جمعه 23 ارديبهشت 1401 , 12:38
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

شهادت جانباز ۷۰% خوزستانی

جانباز ۷۰ درصد «عبود انصاریان» جانباز خوزستانی پس از ۴۱ سال‌ صبوری بر درد و رنج ناشی از مجروحیت به خیل یاران شهیدش پیوست

فاش نیوز - جانباز ۷۰ درصد «عبود انصاریان» جانباز خوزستانی پس از 41 سال‌ صبوری بر درد و رنج ناشی از مجروحیت در روز سه شنبه 20 اردیبهشت به خیل یاران شهیدش پیوست.

«عبود انصاریان» جانباز گرانقدر ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس اهل شهرستان اهواز پس از تحمل سال‌ها صبر بر رنج ناشی از جانبازی به خیل همرزمان شهیدش پیوست.

شهید عبود انصاریان در روز ۱۴ دی سال ۱۳۴۶ چشم به جهان گشود و پس از حضور در جبهه در تاریخ پنجم اسفندماه سال ۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی بستان مجروح شد.

جانباز شهید عبود انصاریان که در جوانی به جبهه رفته بود در نبرد با دشمن دچار موج انفجار شد و مدال جانبازی را به گردن آویخت.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi