شناسه خبر : 90183
سه شنبه 27 ارديبهشت 1401 , 13:05
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید

مراسم تکریم محمدعلی فقیه سرپرست سابق معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و سردار یعقوب سلیمانی معاون اسبق فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و معارفه سید محمدصادق هاشمی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
 
مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران  برگزار شد
به گزارش «ایثار»، ششمین نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال 1401 در روز دوشنبه 26 اردیبهشت به ریاست دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن شهید رسول‌زاده برگزار شد.
در این نشست مراسم معارفه و تکریم معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس شوراهای اقامه نماز، امربه‌معروف و نهی از منکر و جانشین رئیس صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
معاون رئیس‌جمهور در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات محمدعلی فقیه سرپرست سابق معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و سردار یعقوب سلیمانی معاون اسبق فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: این عزیزان در مدت حضور در معاونت فرهنگی و آموزشی اقدامات خوبی در راستای فعالیت‌های ترویجی حوزه فرهنگ ایثار و شهادت انجام دادند.
وی افزود: جناب دکتر فقیه که در مدت حضور خود در معاونت فرهنگی و آموزشی به‌عنوان سرپرست، با حفظ سمت به‌عنوان مدیرکل آموزش بنیاد نیز مشغول به فعالیت بودند و در این دوره برنامه‌های خوبی در این بخش اجرا شده است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به حضور سردار سلیمانی در مجموعه هلال‌احمر ادامه داد: جناب سلیمانی دارای سوابق بسیار زیادی در عرصه‌های گوناگون خدمت هستند و در حال حاضر نیز به‌عنوان دبیر کل جمعیت هلال‌احمر مشغول به خدمت هستند و قطعاً در این بخش نیز منشأ خدمات زیادی خواهند بود و برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.
قاضی‌زاده هاشمی در ادامه ضمن معرفی سید محمدصادق هاشمی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امیدواریم با حضور ایشان شاهد رویکردهای جدید و خلاقانه‌ای در جهت ترویج و نهادینه‌سازی فرهنگ ایثار و شهادت باشیم.
در ادامه این مراسم «حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدصالح یاسینی» به‌عنوان رئیس شوراهای اقامه نماز، امربه‌معروف و نهی از منکر و جانشین رئیس صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب معرفی شد.
ارائه گزارش معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد در خصوص نحوه مدیریت دهک‌های کمک‌معیشت بگیر و پوشش کمک‌های بنیاد به دهک‌های پایین درآمد بخش دیگری از جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران بود.
انتهای پیام/
منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi