شناسه خبر : 90192
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401 , 17:10
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

درصدها سختی های خود را دارند

جانباز شیمیایی 20درصد - همان گونه که مشاهده می کنیم در تمام کشورها و سیستم های خدمات رسانی به مردم کشورهای مختلف، معمولا اولین افراد آسیب‌پذیری که مورد عنایت قرار می گیرند کسانی هستند که برای مقابله با دشمن و دفاع از میهن عاشقانه تلاش کردند. این مورد را در کشور عزیزمان در دفاع مقدس و حمله رژیم بعثی عراق و صدام، رزمندگانی فداکارانه انجام دادند و با غیرت و شجاعت و مجاهدت و غیرت و ایثار و ازخودگذشتگی و تمام صفات و کمالات جان برکفانه که کلمات قاصر از بیان آنها هستند می باشد و الان در حال تحمل عوارض ناشی از جانبازی در امورات حالی مختلف مثل شیمییایی، موج، اعصاب و روان، پوست و.....هستند

و چه بسا خیل عظیمی در حال درد و رنجی هستند که الان برای اثبات جانبازی و مجروحیت شان آن هم برای روزی که داوطلبانه رفتند سالیان سال با هزینه های مختلف باید بدوند و دست و کارشان به هیچ جا بند نیست و گره ای برایشان باز نمی شود و سرآخر برای سرکار گذاشتنشان ارجاعشان می دهند به کمیسیون جانبازان با پزشکانی که اصلا جبهه و جنگ و موج و شیمییایی را نمی دانند و در سیستم دانشگاهی ایران فقط درس پزشکی خواندند و مدرک گرفتند و در این اثنا پزشکان بدون مرزی هم هستند که جانبازی 50درصد؟؟؟؟ دارند و اونها هم درکی از مشکلات جانبازان متاسفانه ندارند و ...... صفحات مختلف از نوشتن این گونه مشکلات جانبازان عزیز فراوان هست که به همین قدر بسنده میکنم و در ادامه به چرایی علت ندادن کمک معیشت یارانه به جانبازان عزیز می پردازم.
 

در این مورد اخیر کمک معیشت و قبلی ها مثل بنزین و یارانه مطلبی که بسیار مورد نظر و حائز اهمیت است این است که در فیلد و پرکردن آیتم های شناسایی، اصلا چیزی به عنوان جانبازی نیست و پیش بینی نکردند. این مورد مثل روز روشن و مبرهن است که چرا اصلا باید مسئولان امر در سازمان هدفمندی یارانه ها و وزارت تعاون گزینه ای در تکمیل مشخصات به اسم جانباز با هر درصدی را نیاورند و پیش بینی نکنند؟ واقعا ناراحت کننده و خنده دار نیست؟ 

بنیاد شهید و مسئولانشان از روز اول تا حالا هم که قاضی زاده هاشمی اومد قربانشان برم و فقط حرف و حرف و حرف و دریغ از عمل به حرفهایشان.. یعنی الان این قاضی زاده هاشمی نباید برایش سوال پیش می آمد که یک اطلاعاتی از سراسر کشور بنیاد شهید استان ها بگیرند که چنددرصد جانبازان عزیز با هر درصدی یارانه نگرفتند. نباید اعتراضی و مصاحبه ای ترتیب میداد که جانبازان عزیز با هر درصدی کمک معیشت نگرفتند ما پیگیریم که بگیرند؟ اینکه اصلا قبل از عملیاتی شدن طرح و واریز چرا به مسئولان این امر تخصیص بیشتر و فوری تر یارانه به جانبازان عزیز با هر درصدی را باید تاکید می کرد و نکردند باز جای بحث و بررسی دارد که چرا؟

 یعنی در طرح سهمیه بندی بنزین یک جانباز با هر درصدی که دنبال مشکلاتش داخل شهرش و تهران میرود اگر بنزین بیشتر دریافت نکند پس چه کسی باید بگیرد؟ وای کله و مخ و سر آدم درد میگیرد راجع به این مسائل و مشکلات فکر می کند. حرف خیلی زیاد هست و به همین مقدار بسنده می کنم. مسئولان بنیاد شهید لطفا به فکر همه جانبازان با هر درصدی در طرح کمک معیشت یارانه باشید و آیتمی را هم به عنوان گزینه جانباز با هر درصدی در فرم پرکردن اطلاعات شخصی هم این مورد هم موارد بعدی پیش بینی و اضافه و آقای قاضی زاده هاشمی ریاست محترم جمهور در جلسات هیت دولت که حضور دارید مطرح کنید.
با احترام
جانباز شیمیایی20درصد

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
برادر عزیز از متن بسیار خوب و کامل و معنی دار شما خیلی به حال خودم و همه جانبازان عزیز خصوصا زیر ۲۵ درصد که اصلا بفکر ما مسئولان نیستند و سالها در تبعیض هستیم گریستم.
مقلا فرزند جانبازان ۲۵ درصد به بالا هر تعدادی دانشگاه رایگان میروند که البته حقشان هست ولی خود جانباز زیر۲۵ درصد باید هزینه کند و حقش نیست و گریستن های بسیار از این تبعیضها در دلهایمان این سالها موجود است...لطفا بفکر جانبازان زیر۲۵درصد باشید.
با تشکر از سایت فاش نیوز
مطلب خیلی حزن انگیز و غمناک که بدرستی و خیلی روان و خلاصه روایت ها و دردودل جانبازان عزیز زیر25درصد را در این سالها که خیلی در حقشان جفا و تبعیضهای ناروا گردید و هیچ مسئول و مجلس و ریاست بنیادی در تمامی دولتها که فقط آمدند و حرف زدند و عمل نکردند به تصویر و نوشتار درآورد. دستت درد نکنه برادر عزیز جانباز شیمییایی و خدا خیرت دهد.
فقط ای کاش فاش نیوز عزیز خوش سلیقه گی میکرد و یک لید و تیتر خوبی بالای این متن بسیار زیبا و دردآور میزد که همه اشتیاق پیدا کنند بخوانند و سایت های دیگر هم ببینند و انتشار دهند و لید و تیتر خبر و مطلب را فقط به کلمه"جانباز شیمییایی 20درصد" بسنده نمیکرد و نمی نوشت. انشالله که اصلاح کنید و کامنتم را بزارید

عدم توجه و دیده شدن همه جانبازان با هر درصدی در طرحهای پشتیبانی و خدماتی مثل بنزین و یارانه کمافی السابق
یا
مسئولان بنیاد شهید و مجلس و دولت لطفا آیتم و گزینه جانباز را در هر طرح خدماتی و پشتیبانی در کشور لحاظ کنید
متشکر
حق حقوق میره برای آقازاده ها توی آمریکا واروپا
سلام
لطفا یک طرفه نباشید و همه کامنتها را بگذارید
چرا به رزمندگان زیر 6ماه سابقه هیچ توجه ای نمیشود؟!
"و آیتمی را هم به عنوان گزینه جانباز با هر درصدی در فرم پرکردن اطلاعات شخصی هم این مورد هم موارد بعدی پیش بینی و اضافه "
...................................................................................................................................................................................................

تذکر بسیار بجا یی بود ,مطلبی که خدرخواست همه جانبازان بوده وهست و این برادر عزیز قبول زحمت کردند .

قابل توجه سازمان هدفمندی یارانه ها نسبت در خواست لیست جانبازان برای برقراری یارانه قطع شده .
مساعدت فرمایید .ممنون
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi