شناسه خبر : 90663
شنبه 21 خرداد 1401 , 11:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بازگشت پیکر بسیجی شهید «عبدالرحمن احدی» پس از ۴۰ سال+فیلم

عبدالرحمن احدی از بسیجیان سلحشور شهرستان گرمی بود که ۴۰ سال پیکر مطهرش مفقودالاثر بود و امروز چهارشنبه ۱۸ خرداد خبر شناسایی پیکرش به خانواده اش داده شد.

فاش نیوز- عبدالرحمن احدی از بسیجیان سلحشور شهرستان گرمی بود که 40 سال پیکر مطهرش مفقودالاثر بود و امروز چهارشنبه 18 خرداد خبر شناسایی پیکرش به خانواده اش داده شد.

بازگشت پیکر بسیجی شهید «عبدالرحمن احدی» پس از ۴۰ سال+فیلم

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، پیکر مطهر شهید «عبدالرحمن احدی» با انجام آزمایش‌های DNA و تطابق آن با خانواده این شهید شناسایی شد تا مردم گرمی پس از ۴۰ سال چشم‌انتظاری، میزبان این شهید باشند.

به گزارش فارس، بسیجی شهید «عبدالرحمن احدی» در سال ۱۳۴۵ به دنیا آمد. او از گرمی عازم جبهه شد، در ۲۲ تیرماه سال ۱۳۶۱ در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر پاک این شهید در منطقه برجای ماند.

 

فیلمی از اعلام خبر کشف پیکر شهید به خانواده‌اش

طی روزهای آینده عطر بهشتی این شهید، شهرستان مرزی گرمی را فرا می‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع: فارس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi