شناسه خبر : 90729
دوشنبه 23 خرداد 1401 , 14:10
اشتراک گذاری در :
عکس روز

این نامه را به آقای قاضی‌زاده برسانید

رحمان ملک محمدی - من فرزند شهید هستم. حدود ۶ سال است طی یک حادثه از ناحیه پا معلول شده ام و بیکارم. حدودا ۱۴سال هم سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم ولی هیچ کمکی از بیمه بهم تعلق نگرفت. با این تورم و دو فرزند محصل با یک ماشین مدل پایین که داشتم باز کار می‌کردم که بعد دزدیده شدن درآمدم به صفر رسید و یکسال بعد کشف ماشین هنوز برای ترخیص نتونستم کاری بکنم و یک سال که در پارکینگ نیروی انتظامی خاک میخوره. به خاطر کم بودن پول پیش و درخواست اجاره ۴میلیون در ماه، با درخواست تخلیه توسط صاحب خونه هم مواجه شدم. برای ترخیص ماشین از بنیاد کرج درخواست وام کردم؛ موافقت نشد. به خاطر نداشتن فیش حقوق کمیته امداد، بهزیستی هم کمکی نکرد

من با این وضع گرانی، بیکاری و داشتن فرزند محصل، شما بگید چه خاکی توی سرم بریزم. انتطار وام بلاعوض هم ندارم. لااقل برای ترخیص ماشینم کاری کنید که بتوانم درآمدی داشته باشم. خدا خیر بده به مشاورین املاک و صاحب خانه ها! با این پول پیش که من دارم باعث خنده این قشر شدم که با خنده میگن با این پول دستشویی هم نمی تونی اجاره کنی چه برسه به خونه.

هر ارگانی هم که میرم باز یک جور دیگه باعث خنده اینها میشم که میگن شما دیگه چرا، شما که فرزند شهیدی!

از مسئول بنیاد شهید درخواست دارم اگه امکان داره یه کاری برای امسال من انجام بدن.

بنیاد شهید کرج هم جوری برخور میکنن که مثل اینکه ماها غده سرطانی هستیم. به زور جواب سلام میدن؛ چه برسه کمک کنن مشکل ما حل بشه.

ممنون میشم اگه این نامه را به دست رئیس بنیاد شهید آقای قاضی زاده برسونید.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
جناب آقای قاضی زاده عزیز سلام نامه نشر شده توسط فاش بزرگ نشانگر عمق فاجعه می باشد نیروی انتظامی که همیشه در نظر سنجی نمره۲۰ را برای خودش انتخاب میکنند صداقت نظر سنجی شان با این نامه نشان دادند این یک فرزند شهیده که با خون آن به آنجا رسیدی وای بحال مردم عادی خجالت خوب چیزی هستش درصورت داشتن... پول به چه قیمتی به قیمت فرزند شهیدی که معلوله. مستآجر و صاحب خانه حکم تخلیه گرفته تا او بیاید ناله سر دهد که هیچگونه حمایتی ندارم وای بر ما و خوش به حال شهدا که درد بچه شو نمی بینه اقای قاضی این دیگه پول نمی خواد ماشین شو بگیرین تا بتونه کرایه خانه اش را بده
این نامه را به آقای علی صالح آبادی
رییس‌کل بانک مرکزی برسانید
گرفتن وام فقط در یک ساعت!
گرفتن وام فقط در یک ساعت! و این در حالی است که بنده متاسفانه بارها در باره بانک ملی شعبه نسیم شهر رباطر کریم به عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی سابق اعتراض کردم و پیام دادم ولی متاسفانه تاکنون پیگیری، بررسی و رسیدگی هیچ خبری نیست چرا؟
بانک ملی شعبه نسیم رباط کریم کد 2358
بانک ملی شعبه نسیم رباط کریم، بازنشستگان تامین اجتماعی را تحریم کرده است که گواهی کسر حقوقی یا ضمانت تامین اجتماعی را قبول نمی کند چرا؟
چرا با گذشت بیش از 19 ماه هنوز رئیس کل بانک مرکزی و رئیس کل بازرسی بانک ملی ایران بررسی، پیگیری و رسیدگی نکردند و نمی کنند چرا؟
وام ودیعه مسکن به ۲۲۳ هزار خانوار پرداخت شد/ و این درحالی است که اینجانب محمد میرزابابایی متقاضی وام ودیعه مسکن بنده درسیستم، بانک ملی را انتخاب کردم و پس ازسپری شدن یکماه نوبت دادن با مدارک کامل به همراه ضامن کارمند بازنشته با حقوق 10م به بالا باگواهی کسر ازحقوق به بانک ملی نسیم شهرکد 2358 مراجعه کردم و بعد ازتکمیل پرونده میگوید چون ضامن از بانک رفاه حقوق میگیرد قبول نمیکنیم .باید از بانک ملی حقوق بگیرد و جوازکسب وچک هم قبول نمیکنیم …مردم ازکجا ضامنی پیدا کنند که دقیقا ازبانک ملی حقوق بگیرد؟ پیش رئیس شعبه هم رفتیم قبول نکرد. پس چرا همسایه ما با همین آقای ضامن وام ودیعه از بانک سپه گرفت؟! چرا آنقدرسنگ اندازی میکنند وحرف آخر را اول نمیزنند؟ یکباره بگویند وام نمیدهیم مردم را اذیت نکنید با توجه به اینکه ضامن پدرم بود وبازنشسته مخابرات میباشد.! برای بانک ملی و رئیس شعبه جای شرم وتاسف دارد که 15میلیون ودیعه مسکن را به من مستاجر ندادند.
درضمن پدر من 27 ماه سابقه درجبهه در سال 63 الی 65 در زمان جنگ تحمیلی بوده است و متاسفانه تاکنون هم هیچ گونه ارزشی قائل نیست و نبوده است چرا؟
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi