شناسه خبر : 90904
دوشنبه 30 خرداد 1401 , 15:28
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نامه وارده

درد دل خواهر یک شهید؛ قابل توجه مسئولان با غیرت!

سیمین -  سلام؛ واقعا حق خانواده شهدایی که شهیدشان مجرد بودند از بین رفته، حق پدر و مادر و خواهر و برادراین شهدا دراین جامعه زیر پا گذاشته شد.
مسئولان نادیده گرفتند. پس یعنی اگر دوباره جنگ شد فقط افراد متاهل باید به جنگ بروند؟! چون مجردها نادیده گرفته می شوند؟ حداقل بازنشستگی برای همسر و فرزندان آنها هم تعلق بگیرد. هم حقوق و هم امتیازات برای پدر و مادران شهدای مجرد؛ امتیاز استخدام می گذاشتند.
 بعد از هفتاد سال و هشتاد سال به چه درد آنها می خورد؟ حداقل به خواهران و برادرانشن و یا یک نفر از آنان اهمیت بدهید.
 برخی خواهران شهدا به خاطر نگهداری از والدینشان ازدواج هم نکردند؛ حداقل به آنها اهمیت بدهید.
 من خودم خواهر شهیدم و به خاطر بیماری پدر و مادرم و نگهداری آنها نتوانستم ادامه تحصیل دهم. دپیلم ماندم و ازدواج نکردم. اگر برادرم بود الان به جای من این کارها را انجام می داد و من هم می رفتم پی زندگی خودم.
از بنیاد شهید ومسولان می خواهم لطفا اهمیت بدهید. زشت است یک خواهر شهید مجرد بعد از پدر و مادرش در جامعه اسلامی آواره باشد. فکر نکنم برایتان باعث افتخار باشد که به آن اهمیت ندهید!

حداقل به خواهران شهدا که مجرد هستند و نگهداری از پدر و مادر انجام دادند حقوقی بعد پدر و مادر برایشن معین بفرمایید که بعد آواره نباشند؛ چون هیچگاه به خاطر اینکه سنشان بالا رفته استخدامشان نمی کنند. آوارگی آنها باعث افتخارنظام جمهوری اسلامی و مسئولان نیست و زشت است بگویند یک خواهر شهید آواره شده است!

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
خواهر این درد دل جامعه هدف ایثارگی همه ما بطرقی درمشلات هستیم ما کاهشتیم اینها میخورن خدا باید بدا این قشر از جامعه جان ومالشون گذاشتن بعضی بی ...... میخورن اگر دین داشتن تینجوری نبور وقت دارن با نام اسلام وانقلاب ابروی نظام بازی میکنن
سلام؛ واقعا حق خانواده شهدایی که شهیدشان مجرد بودند از بین رفته، حق پدر و مادر و خواهر و برادراین شهدا دراین جامعه زیر پا گذاشته شد.
100 درصد موافقم و کاملاً درک می کنم.
بند درسنین سالگی درسالهای ۶۴و۶۵ درجبهه حضور داشتم ومدت ۶ ماه بیست روز بصورت داوطلب با صدامیان جنگیدم خدامی اند تا بحال یک ریال ازهیچ ارگانی نگرفتم واز ناحیه کمر وگردن دچار دیسک هم کمر وهم گردن هستم با این وضعیت خود وخانواده نفر دچار عسر وحرج قرار گرفتم اردیبهشت ۱۴۰۱ تشکیل پرونده از طریق سپاه دلفان لرستان جهت کمک معیشت دادم تاکنون خبری نیست وکارت ایثارگری تشکیل پرونده دادم که کارت برام صادر شودمعنت به کسی نمی‌ذارم هدف ما دفاع ازآب وخاک وناموس وطنم بوده ولی مسولین با حقوقهای نجومی به فکر ایثارگران نیستن با درد ورنج زندگی می‌کنیم یا بعضا افرادی همسن ما هستن یک روز به جبهه نرفتن ولی از نهادها حمایتی حقوق دریافت می کنن فقط کشور مال معبود چرا کسی بفکر مانیست
سلام واقعا درست میگین کاش در ازای یک شهید مجرد یکی از خواهر یا برادرش استخدام میشد به خدا خیلی مظلوم هستند به خدا اگر به شهدای مجرد توجه نکنند خیلی بی عدالتی هست، فردای قیامت کسانی که به شهدای مجرد اهمیت نمیدن شرمنده شهدا خواهند شد، چرا برادر یا خواهر شهید مجرد را از شهید جدا میدانند مگه نیستند چندین برادر شهید که مجرد بودن شهید شدند من خودم برادر شهید هستم و آرزوم هست شهید بشم
سلام ، آمریکای جنایتکار حاج قاسم را به شهادت رساند تا خواهر شهید آواره شود . اگر حاج قاسم چنین قصه ای را شنیده بود با سرعت پیگیری میکرد اما افسوس کسانی که ادعا کردند جای حاج قاسم را پر میکنند به قول خودشان عمل نکردند.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi