شناسه خبر : 90921
سه شنبه 31 خرداد 1401 , 11:33
اشتراک گذاری در :
عکس روز

خواهر برادران رزمنده!

فرزانه -  باسلام به همه ی عزیزانی که بدون حب و بغض و صادقانه با نیت خیر مطلب خود را می گذارم که خود را همیشه همان جنگ زده ای می دانم که زیر آتش سخت خمپاره ها محبور شدیم ترک شهرعزیزمان خرمشهر را بکنیم و برادران عزیزم درطول جنگ قد کشیدند و درلباس مقدس نظام به دفاع از آب وخاک و ناموس وطن با سایر همرزمان همقدم شدند.

گرچه برای یکی از برادرنم که در سرپل ذهاب درمقابل بعثی ها می جنگید حادثه ای پیش آمد و تاکنون ما چشم برراه آمدنش هستیم از شما خواستارم دعا کنید که ان شاالله هرکسی چشمی بر در دارد ناامید نشود و برادر دیگرم اینک درحبهه ی هنر چون خودم فعالیت می کند.

امیدوارم باعث شادی روح شهدا و عزیران خودمان باشیم. نام و یادشان همیشه ماندگار است که روح پاکشان تمام ارضیت زمان و مکان را درمی نوردند.

آرزوی خیر برای همه ی همرزمان برادرانم و تمام رزمندگان و جانبازان عزیز را ازخداوند خواستارم.

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi