شناسه خبر : 91133
پنجشنبه 09 تير 1401 , 10:35
اشتراک گذاری در :
عکس روز

زخمی شدن فرمانده ارشد صهیونیست در تیراندازی در نابلس

زخمی شدن فرمانده ارشد صهیونیست در تیراندازی در نابلس

به دنبال تیراندازی افراد مسلح فلسطینی به سمت صهیونیست‌ها در نابلس، فرمانده تیپ موسوم به «السامره» در ارتش صهیونیستی زخمی شد.

الجزیره اعلام کرد که به دنبال تیراندازی افراد مسلح فلسطینی به سمت صهیونیست‌ها «روی تسوایگ»فرمانده تیپ  موسوم به «السامره» در ارتش رژیم صهیونیستی و دو شهرک‌نشین زخمی شدند.

رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند، تیپ «نابلس» وابسته به «سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد اسلامی به سمت صهیونیست‌ها در کرانه باختری تیراندازی کرده است.

منابع فلسطینی از یورش نظامیان صهیونیست به منطقه شرقی نابلس به منظور حفاظت از صهیونیست‌ها در جریان یورش به مقبره یوسف پیامبر خبر دادند.

این منابع همچنین از تیراندازی به سمت نظامیان صهیونیست در منطقه شرقی نابلس خبر دادند.

بیشتر بخوانید

شبکه خبری المیادین نیز به نقل از رسانه‌های صهیونیست از تیراندازی به سمت صهیونیست‌ها در مقبره یوسف پیامبر در نابلس و برجا ماندن سه زخمی در جریان مقابله فلسطینی‌ها با یورش صهیونیست‌ها خبر داد.

منابع فلسطینی از زخمی شدن 22 فلسطینی از جمله چند کودک در درگیری با نظامیان صهیونیست در نزدیکی مقبره یوسف پیامبر در نابلس واقع در کرانه باختری خبر دادند.

بر اساس این گزارش، «احمد جبریل» رئیس مرکز امداد و اورژانس هلال احمر فلسطین در نابلس گفت که عوامل این مرکز یک خانواده از جمله 4 کودک و یک نوزاد را که در درگیری‌ها در مقبره یوسف پیامبر دچار حالت خفگی شده بودند جهت مداوا به بیمارستان منتقل کردند.

با افزایش تجاوزات رژیم صهیونیستی و علیرغم تمام اقدامات امنیتی در کرانه باختری از جمله هماهنگی امنیتی تل‌آویو با رام‌الله، مقاومت مسلحانه فلسطینی‌ها در این منطقه افزایش داشته و مرکز این مقاومت مسلحانه «جنین» است.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi