شناسه خبر : 91167
شنبه 11 تير 1401 , 11:08
اشتراک گذاری در :
عکس روز

کتاب شهید علی عرب منتشر می‌شود

همزمان با سالروز تولد و شهادت شهید علی عرب، حماسه‌ساز عملیات کربلای یک، مراحل نگارش کتابی با نام این شهید رسانه‌ای شد؛ این کتاب در آینده‌ نزدیک رونمایی می‌شود.

 

شهید علی عرب

به گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری بصیرت شهدایی و انتشارات عصر بصیرت شهرستان زرند، همزمان با سالروز تولد و شهادت شهید علی عرب(ققنوس دفاع مقدس)، نوجوان حماسه‌ساز عملیات کربلای یک، مراحل نگارش کتابی با نام این شهید رسانه‌ای شد.

شهید علی عرب متولد ۱۰ تیر ماه ۱۳۴۹ از روستای روح‌آباد زرند بود که در گردان خط شکن ۴۱۲ حماسه ماندگارش برای همیشه در تاریخ دفاع مقدس ثبت شد. این شهید در ۱۰ تیر ماه ۱۳۶۵ در حالی که کوله خرج‌های آرپی جی‌اش آتش گرفته بود، سوخت و صبر کرد تا صدایش به دشمن نرسد و عملیات لو نرود.

کتاب شهید علی عرب در مراحل پایانی نگارش بوده و در آینده نزدیک رونمایی خواهد شد.

منبع: ایکنا کرمان
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi