شناسه خبر : 91236
دوشنبه 13 تير 1401 , 10:37
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آمادگی تولیت آستان حضرت عبدالعظیم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه‌السلام دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

سرتیپ دوم «محمدرضا فولادی» رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش و سرهنگ «حمیدرضا سهیلی» جانشین این سازمان با حضور در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین «قاضی عسگر» تولیت محترم این آستان معظم، پیرامون بهره‌گیری از فضای معنوی حرم مطهر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت‌وگو کردند.

آمادگی تولیت آستان حضرت عبدالعظیم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام قاضی عسگر با بیان ظرفیت‌های آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) برای رساندن صدای دلنشین شهیدان به جامعه، رشادت‌های ارتش و نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران را در تمام برهه‌های زمانی مایه اقتدار و افتخار دانست و اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت افتخار بزرگی برای همه دستاندرکاران عرصه فرهنگی و معنوی این مرز و بوم است و این آستان مقدس برای همیاری و همکاری در به نمایش گذاشتن حماسه‌های رزمندگان اسلام آماده بوده و هست.

امیر فولادی نیز بیان داشت: ارتش با تقدیم بیش از ۴۸ هزار شهید در سطح کشور و بیش از ۵۰۰ شهید در شهرستان ری اعم از کادر و وظیفه در کنار مردم و دیگر نیرو‌های مسلح در بر افراشتن پرچم عزت و سربلندی ایران اسلامی سهیم بوده است.

وی افزود: ان‌شاءالله که بتوانیم با همدلی و هم‌افزایی تمامی دلسوزان به ویژه جنابعالی در این آستان مقدس، در این راه به خصوص برگزاری یادواره‌های شهدا و دیگر فعالیت‌های فرهنگی موفق باشیم.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi