شناسه خبر : 92000
سه شنبه 11 مرداد 1401 , 11:34
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ارائه تسهیلات تا سقف ۱۰۰ میلیونی به ایثارگران

بانک دی تسهیلات خرد تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان را برای خانواده معزز ایثارگران که حقوق خود را از بانک دی دریافت می‌کنند با ارائه گواهی کسر از حقوق بدون نیاز به ضامن ارائه می‌کند.

 

ارائه تسهیلات تا ۱۰۰ میلیون به ایثارگرانتفاهم‌نامه سه جانبه همکاری سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر، بانک دی و شرکت مسافرت هوایی شاهدان کوثر در ستاد مرکزی بانک دی به امضا رسید.

«علیرضا قیطاسی» مدیرعامل بانک دی در این نشست ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) با اشاره به لزوم ارائه خدمات باکیفیت به خانواده معزز ایثارگران اظهار داشت: با حضور آقای قاضی‌زاده هاشمی در بنیاد شهید و امور ایثارگران فصل تازه‌ای از همکاری‌های متقابل میان بانک دی و بنیاد شهید امور ایثارگران با رویکرد توسعه دامنه خدمات‌رسانی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران آغاز شده است.

وی توسعه کمی و کیفی تفاهم‌نامه‌های امضا شده فیمابین بانک و سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد در ماه‌های اخیر را نشان‌دهنده عزم راسخ مدیران دو مجموعه برای افزایش دامنه خدمات‌رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران دانست و تصریح کرد: بانک دی تسهیلات خرد تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان را برای خانواده معزز ایثارگران که حقوق خود را از بانک دی دریافت می‌کنند با ارائه گواهی کسر از حقوق بدون نیاز به ضامن ارائه می‌کند که طراحی این بسته اعتباری کاملاً منطبق بر نیاز و انتظارات جامعه ایثارگری است.

مدیرعامل بانک دی امضای تفاهم‌نامه با سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر و شرکت مسافرتی شاهدان کوثر را گامی دیگر در برآورده کردن انتظارات خانواده معزز شاهد و ایثارگر دانست و گفت: هدف از این تفاهم‌نامه فراهم کردن زمینه اعزام پدران، مادران و خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران به عتبات عالیات است که امیدواریم منشأ خیر و برکت برای خدمتگزاران به این قشر معزز باشد.

در ادامه این نشست علی دستجردی، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت‌مدیره سازمان مجتمع‌های فرهنگی سیاحتی کوثر، سفر‌های زیارتی را یکی از مهم‌ترین مطالبات خانواده معزز شهدا و ایثارگران از بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و گفت: با امضای این تفاهم‌نامه و فراهم شدن زمینه اعزام جامعه هدف به عتبات عالیات، آرزوی دیرینه پدران و مادران شهدا از سوی بانک دی محقق شد.

وی افزود: مشابه این اقدام تاکنون در بنیاد و شرکت‌های تابعه آن اتفاق نیفتاده بود و اگر اراده و همت مدیران فعلی بانک دی نبود شاید این تفاهم‌نامه مبارک عملیاتی نمی‌شد.

وی در پایان تأکید کرد: این تفاهم‌نامه به گونه‌ای است که اعضای جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران در اقصی نقاط ایران و با هر بضاعت مالی می‌توانند با استفاده از آن به عتبات عالیات سفر کنند.

مهم‌ترین هدف این تفاهم‌نامه سه‌جانبه، علاوه بر گسترش همکاری‌های متقابل، اعطای تسهیلات مناسب برای اعزام ایثارگران به زیارت عتبات عالیات عراق و سوریه است.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام..تمام بانگهابه دارندگان حساب وحقوق بگیران خودباگواهی ضمانت خودش وام‌ تاصدمیلیون تومان میدهندوبانگ دی نه ومیگویندبایدضامن‌بیاورید.مابکجامراجعه کنیم چه کسی پاسخگوهست؟؟؟
جناب آقای قیطاسی،مدیر عامل بانک دی، ایکاش قبل از ابلاغ، مدیران شعب استانها را توجیه میکردید، مدیربانک دی استان قزوین، اصلا حقوق حالت اشتغال بنیاد را به رسمیت نمی‌شناسد ،و میفرمایند،هرلحظه احتمال قطع این حقوق هست، و لذا تا ۵۰میلیون ۲نفرضامن حقوق بگیر شاغل دولتی، و بالای ۵۰میلیون۳نفرضامن ،ضمنا فرمودن، مبلغ در نظر گرفته شده،برای ایثارگران پرشده، وفعلا درصورت داشتن شرایط ضامنین،هم پرداختی نداریم ، ولی جالب این جاست ،برای تجار ، بساز وبفروشها،مبالغ میلیاردی با وثایق ساده تر وام موجود هست،این نشانه عدم مدیریت سالم از بالا به پایین هست.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi