شناسه خبر : 92016
چهارشنبه 12 مرداد 1401 , 09:17
اشتراک گذاری در :
عکس روز

حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران از «جهادگران ایثارگر»

جهادگران ایثارگر، مورد حمایت معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار می‌گیرند.
 
حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران از «جهادگران ایثارگر»

طرح حمایت از جهادگران ایثارگر با هدف مردمی‌سازی، افزایش اثربخشی و سطح ضریب نفوذ فعالیت‌های فرهنگی حوزه ایثار و شهادت از سوی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرا می‌شود.
در این طرح که به کوشش اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرا خواهد شد؛ از فعالان گروه‌های جهادی که دارای نسبت ایثارگری هستند و با مدیریت جهادی، کمک رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار را در اولویت قرار داده‌اند و با استفاده از تمام ظرفیت‌های کل استانی موجبات رضایت‌مندی اقشار محروم جامعه را فراهم نموده‌اند، برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دعوت شده است.
جهادگران ایثارگر برای شرکت در فراخوان ملی «جهادگران ایثارگر» می‌توانند با نام‌نویسی و ارسال عنوان فعالیت‌های گروه جهادی خود، از حمایت‌های مادی و معنوی بنیاد شهید و امور ایثارگران برخوردار شوند.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi