شناسه خبر : 92176
چهارشنبه 19 مرداد 1401 , 08:59
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز ۷۰ درصد تهران به شهادت رسید

سیدکمال موسوی از جانبازان ۷۰ درصد تهران و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس پس از سالها تحمل آلام و درد ناشی از ایثار و مجروحیت که در پی شدت جراحاتش در بیمارستان بستری د تحت درمان بود، بالاخره مزد جهاد و مجاهدتش را دریافت کرد و به خیل شهیدان پیوست.

فاش نیوز - "سیدکمال موسوی" جانباز تهران بعد از سال ها مجاهدت  در راه دفاع از ارزشهای اسلام، نظام و کشور روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به قافله شهداء ملحق شد.

 
جانباز گرانقدر 70 درصد «سیدکمال موسوی» به همرزمان شهیدش پیوست
سیدکمال موسوی از جانبازان 70 درصد تهران و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس پس از سالها تحمل آلام و درد ناشی از ایثار و مجروحیت که در پی شدت جراحاتش در بیمارستان بستری د تحت درمان بود، بالاخره مزد جهاد و مجاهدتش را دریافت کرد و به خیل شهیدان پیوست.
مراسم تشییع و تدفین جانباز شهید سیدکمال موسوی روز گذشته 18 مردادماه 1401 از محل حسینیه هیأت الشهید واقع در خیابان قزوین دوراهی قپان کوچه شهید قاسم فرهنگ کوچه شهید محمدعلی داودی برگزار و پیکر پاکش در قطعه 40 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران در کنار دیگر شهیدان به خاک سپرده شد.
جانباز شهید سیدکمال موسوی که در سال 1340 دیده به جهان گشود و در بزنم عاشقانه رزمندگان در طول جنگ تحمیلی حضوری فعال داشت و در راه آرمان های انقلاب و دفاع از کشور به مدال جانبازی نائل گشته بود.
از جانباز شهید موسوی یک فرزند پسر به یادگار مانده است.
اینستاگرام
سلام،تقدیم به شهدای عزیز فاتحه و صلوات.
. مجروحیت شهید سید کمال موسوی کدام ناحیه بدن مطهرش بود و دلیل شهادت ایشان چه بود.؟
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi