شناسه خبر : 92209
چهارشنبه 19 مرداد 1401 , 15:49
اشتراک گذاری در :
عکس روز

با غنائم جنگی سعودی انجام شد

جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان نظامی یمن با لگدمال کردن پرچم اسرائیل و آمریکا

در جریان برگزاری رژه نظامیان یمن آن هم با غنائم جنگی که از ائتلاف سعودی گرفته شده، پرچم آمریکا زیر پای نظامیان لگد مال شد تا ارتش یمن نشان دهد در برابر هیچ قدرتی سرخم نخواهد کرد.
اگرچه در واشنگتن پرچم آمریکا بر فراز میله‌های آهنی قرار دارد، اما این پرچم در بسیاری از کشورهای غرب آسیا یا در آتش می سوزد یا زیر پا لگد مال می شود. از جمله همین پرچم روز سه شنبه در جریان رژه فارغ‌التحصیلان نظامی در صنعا پایتخت یمن زیر پای نیروهای تازه نفس نظامی لگد مال شد تا یمنی‌ها نشان دهند که برای نبرد با آمریکا ترسی ندارند.
وبگاه «الاعلام الحربی» با اشاره به اینکه این رژه تحت عنوان
«ما انتقام‌گیرنده از جنایتکاران هستیم» برگزار شده است، گزارش داد که این رژه نظامی در منطقه نظامی ششم با حضور «مهدی المشاط»، رئیس‌شورای عالی سیاسی یمن و برخی دیگر از مقامات این کشور برگزار شد.

 
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi