شناسه خبر : 92255
شنبه 22 مرداد 1401 , 09:23
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بیانیه کانون‌های فرزندان شاهد در محکومیت اهانت میرفتنه به سردار همدانی

خروش فرزندان شهدا علیه فتنه‌گران هتاک به شهدا

دیگر بار جریان نفاق، نقاب از چهره افکنده و خبث طینت خود را با اهانت به شهیدان و قهرمانان ملی نمایان کرده است...

فاش نیوز -  ۳۴ کانون و جمعیت فرزندان شاهد در سراسر کشور با انتشار بیانیه‌ای اهانت به قهرمانان ملی را محکوم و اعلام کردند، ما فرزندان شهدا با پدر عزیزمان، حاج حسینِ همدانی، نور چشممان تجدید عهد می‌کنیم و یادآور می‌شویم لحظه‌ای از آرمان‌هایی که در راهش هزینه داده ایم عقب نمی‌نشینیم.

در بخشی از این بیانیه آمده است: دیگر بار جریان نفاق، نقاب از چهره افکنده و خبث طینت خود را با اهانت به شهیدان و قهرمانان ملی نمایان کرده است. جریانی که مکرر در مکرر از طرف مردم ایران طرد و به ذلت کشانده شده است؛ از تنگه مرصاد تا فتنه ۸۸ جریانی که هدفش از بین بردن عزت مسلمین و نابودی کیان ایران عزیز اسلامی‌مان است....

پس‌ از آن که از هر تلاشی در آن فتنه سبزرنگ برای خیانت به این مرز وبوم مایوس شد این‌بار کمر بسته تا تصویر شیرمردان جریان مقاومت را که عزیز دل این امت هستند منغص کند؛ قهرمانانی که به جنگ اهرمنانی رفته‌اند که به اسم دین دست خود را تا مرفق آغشته به خون مسلمانان کردند، عزتشان را پایمال و آزادی و آزادگی را سرکوب نمودند.

همانا این خطی است که جریان فتنه در عاشورای 88 دنبال کرد و هتک حرمت عزای مولایمان حسین(ع) کرد و البته پاسخی کوبنده از ملت گرفت و چه بیهوده تلاشی است که گویی خاک بر خورشید می‌پاشد. کیست که نداند اگر مدافعان حرم نبودند امروز ما در همدان و کرمانشاه با داعش مبارزه می‌کردیم. کیست که نداند اگر مدافعان حرم نبودند سرزمین اسلام سرکوب جلادانی اهرمن‌خو می‌شد که با نام اسلام خون می‌ریختند و عرض و ناموس مسلمین را غارت و به اماکن متبرکه شیعه دست‌درازی می‌کردند و چه کسی است که نداند اگر مجاهدت‌های سردار بزرگ اسلام، شهید حاج حسین همدانی نبود، کار در شامات برای مقابله با این دیو صفتان دشمن انسانیت گره می‌خورد.

حال جریان نفاق شخصی را هدف گرفته‌است که مکرراً در دفاع از دین و کشور و ملتش جان در کف دست گرفته و مشق سربازی کرده‌است. زمانی در خرمشهر و زمانی در نبل و الزهرا، گاهی در بلندی‌های کردستان و گاهی در دشت‌های حلب شهادتش را جستجو کرده‌است، این‌بار دشمن قسم‌خورده ملت ایران در خیال خام خود خواست تا نام قهرمانی را خدشه‌دار کند که آوازه دلاوری‌هایش در گوش تاریخ پیچیده و زخم از دست دادن او هنوز بر جان ملتی تازه است. از حماقت دشمن همین بس‌که نمی‌داند مثل این غیورمردان مثل شیشه عطری است که هر تکانه‌ای عطرش را بیش‌از پیش می‌پراکند و عاشقانش را مدهوش می‌کند.

ما فرزندان شهدا با پدر عزیزمان حاج حسین همدانی نور چشمانمان تجدید عهد می‌کنیم و یادآور می‌شویم که لحظه‌ای از آرمان‌هایی که در راهشان با همه وجود ایستاده‌ایم عقب نمی‌نشینیم و اجازه نخواهیم داد راهی را که پدرانمان با سر پیموده‌اند، عده‌ای بیماردل لگدمال خود کنند. پیمان خود را با امام زمانمان ارواحنا له الفدا و رهبرمان حضرت امام خامنه‌ای از سر می‌گیریم که ما سلاله شهیدان جان‌برکف خانه راه عزت اسلام هستیم به تأسی از بانوی صبر و استقامت، زینب کبری سلام‌الله‌علیها خطاب به دشمنان این آب‌وخاک می‌گوییم هر آنچه از مکر و حیله بلدید به کار ببندید و تا می‌توانید در دشمنی بکوشید! حال‌آنکه نام شهیدان حسین و صفحه افتخارات تاریخ پاک شدنی نیست.

ما در ره عشق نقض پیمان نکنیم            گر جان طلبد دریغ از جان نکنیم

دنیا اگر از یزید لبریز شود                     ما پشت به سالار شهیدان نکنیم

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
تن این بی خانمان ها میخارد.
از انقلاب 57 تا دهه 60 تن اینها رو خاروندیم.
مثل اینکه دوباره تن شون میخاره...
اگه میخاره، ما آماده ایم.
هر نقطه ای از کره زمین باشید، در امان نیستید.
(ازطرف بچه های حزب شیت کرمانشاه)
سلام و درود خدا بر شهدا
سلام و درود خدا بر شهدای حزب شیت کرمانشاه
سرداران شاهرخ دایی پور، برادران شاهنده، کامران مولائی، خسروی و..........
عجیب همه شما گرفتار شده اید مثل آب خوردن گذشته افراد را نادیده می گیرید و مثل آب خوردن افرادی که قبلاً مسئله دار بوده اند ولی با یک جمله مولایم امامم و ... گذشته خراب آنها را فراموش می کنید موسوی کجا و رجوی کجا خیلی بی انصافید. به سوالاتش پاسخ دهید بجای هتاکی
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi