شناسه خبر : 92295
یکشنبه 23 مرداد 1401 , 08:57
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برگزاری نشست شورای هماهنگی و نظارت فرهنگ ایثار و شهادت

هفدهمین نشست شورای هماهنگی و نظارت فرهنگ ایثار و شهادت به ریاست معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت روز شنبه 22 مرداد در سالن جلسات حوزه ریاست بنیاد برگزار شد.
 
هفدهمین نشست شورای هماهنگی و نظارت فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد/ ضرورت پویایی و مشارکت همه دستگاه‌ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

 دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در این نشست به بیان نکاتی در خصوص برنامه‌های شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت پرداخت و بر همکاری همه دستگاه‌ها برای تعامل با این شورا تأکید کرد.
معاون رئیس جمهور در این نشست گفت: ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت امری عمومی است و هماهنگی بین دستگاه‌ها برای ساماندهی امور ایثارگران اهمیت دارد و باید سیاست‌هایی اتخاذ شود که پویایی و مشارکت بین همه دستگاه‌ها وجود داشته باشد.
وی بر ضرورت ایجاد سامانه جامع ایثارگران تأکید کرد و گفت: برای ساماندهی در ابعاد مختلف و شناسایی نیازهای ایثارگران سامانه جامعی باید تشکیل شود تا همه دستگاه‌ها از آن بهره‌برداری کنند و شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت می‌تواند با ایجاد این سامانه فعالیت دستگاه‌ها را در یک جهت هدایت کند و مجموعه ریز فعالیت‌ها به اتفاق بزرگ در کشور منجر شود و این موضوع دستگاهی است و اعتبار آن داخل دستگاه‌ها و برای برنامه‌های همان دستگاه‌ها باید هزینه شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی و نظارت فرهنگ ایثار و شهادت به منظور فراهم کردن بستری برای بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف شکل گرفته است تا فعالیت‌های منسجم و نظام‌مندی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شکل گیرد.
کامیار ثقفی، دستیار ویژه و قائم مقام در امور جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این جلسه به بیان نکاتی در خصوص وظایف شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت پرداخت.
نمایندگان و مسئولان شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در این نشست به بیان پیشنهاداتی در خصوص برنامه‌های شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، مصوبات پیشنهادی و دستورالعمل اجرایی بند (ل) تبصره 9 قانون بودجه سال 1401 پرداختند و نظرات خود را مطرح کردند.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
فرهنگ ایثارشهادت ترویج شودبسیارعالی هست رزمندگان بسیجی دانش آموزبودنددرجنگ غواص وتخریب چی میدان مین بازمیکردنددولت مردمی رزمندگان معسرفاقدبیمه حمایت کنیدتعدادی ازرزمندگان دردولت روحانی ازشغل اخراج شدندخمایت کنیدمشغول به کارشوندخودمن حقیراخراج شدم والله زندگی من نابودشدمردم حمایت کردندحالامعسرومبلغی ازساتامیگیرم زحمت چندساله کاروبیمه تامین اجتماعی ازبین رفت سازمان رزمندگان تقاصادارم حمایت کنندرزمندگان مثل من حقیرخیلی تشکرازدولت مردمی ومجلس انقلابی برای سازمان رزمندگان وسردارباقری ریس اموررزمندگان تشکر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi