شناسه خبر : 92337
دوشنبه 24 مرداد 1401 , 09:13
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نشست هیئت نظارت و بازبینی بنیاد شهیدبرگزار شد

نشست هیئت نظارت و بازبینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور اعضا ۲۳ مرداد ماه ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات بنیاد مرکز برگزار شد.
 
نشست هیئت نظارت و بازبینی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

هفتمین نشست هیئت نظارت و بازبینی ماموریت‌ها، اساسنامه و ساختار سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های وابسته و تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور تمام اعضا برگزار شد. 
در این نشست در خصوص نحوه اجرایی شدن ساماندهی سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های وابسته و تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
گفتنی است، این هیئت پس از ابلاغ معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از ابتدای تیرماه سال جاری آغاز به کار کرده و معاونان و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیران عامل و هیئت مدیره واحدهای وابسته و تابعه موظف شده‌اند تا نهایی شدن سند بازبینی این واحدها، همکاری لازم را داشته باشند. 

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi