شناسه خبر : 92355
دوشنبه 24 مرداد 1401 , 11:06
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهید رحیمى: پاسدار انقلاب اسلامى باشید

شهید محسن رحیمى در قسمتی از وصیت‌نامه خود آورده است: «پیامم به برادران و خواهرانم این است که با انجام واجبات و مستحبات و ترک محرمات و مکروهات تقوای خویش را حفظ و پاسدار انقلاب اسلامى باشید».

 

شهید رحیمى: پاسدار انقلاب اسلامى باشید

 «شهید» شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

وصیت‌نامه شهید محسن رحیمى

«خدایا! از تو می‌خواهم که مرگم را در راه خودت و زیر پرچم اسلام با اولیا خودت قرار دهى خدایا! تو را شکر می‌کنم که این بهترین راه را براى رسیدن به خودت به این بنده حقیر و گنهکار ارزانى داشتى اکنون با آگاهى کامل و شناخت و یقین به سوى جهاد و شهادت می‌روم و با حرکت پشت سر امام امت خمینى بت شکن و با یافتن اخلاص واقعى رضاى تو را بدست می‌آورم.

پیامم به برادران و خواهرانم این است که با انجام واجبات و مستحبات و ترک محرمات و مکروهات تقوای خویش را حفظ و پاسدار انقلاب اسلامى باشید و زیبنده‌ترین هدیه به معبود نماز است.

شما برادران خود را مجهز به سلاح ایمان و علم سازید و لحظه‌اى غافل مباشید که حساس‌ترین مسئولیت‌ها اکنون بر دوش شماست شما رهبران فکرى و معنوى این امتید و بیانات امام امت را با گوش دل بشنوید و با تمام وجود در انجام فرامینش کوشا باشید.

خدایا! به پدر و مادرم و خانواده‌ام صبر و مقاومت و تلاش همراه با آگاهى عطا فرما و به همه دوستان و آشنایان من توفیق عطا فرما تا رضایت تو را معیار حرکت و انتخاب عمل خویش قرار دهند و همه شما را به خدا می‌سپارم و از خداوند می‌خواهم که مرا ببخشد و با شهداى کربلا محشور گرداند.

والسلام على من اتبع الهدى»

منبع: فارس

منبع: دفاع پرس
اینستاگرام
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi