شناسه خبر : 92386
سه شنبه 25 مرداد 1401 , 10:24
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بیانیه جمع کثیری از والدین شهدای مدافع حرم در محکومیت اهانت فتنه گران به شهدای مدافع حرم

ما خانواده شهدای مدافع حرم با توجه به دستاورد های انقلاب اسلامی و شهدا، حمایت قاطعانه خود را از قوای مسلح و جبهه مقاومت که جزء جدا نشدنی وجود ماست اعلام ...

فاش نیوز - جمع کثیری از والدین معزز شهدای مدافع حرم با صدور بیانیه ای، اهانت یکی از سران فتنه به شهیدان مدافع حرم، خصوصا" سردار شهید حاج حسین همدانی را شدیدا" محکوم کردند.

متن کامل بیانیه والدین شهدای مدافع حرم به این شرح است:

بسم رب الشهدا والصدقین
بسم الله قاصم الجبارین
ان ربک لبالمرصاد
اعلام مجدد به طغیان گران و کسانی که در راه آنها حرکت می کنند
بدانند آنانی که با حسین بن علی(ع) انقلابشان را شروع کردند یقینا با ولی امرشان، امام سید علی خامنه ای (مدظله العالی) تا قیام صاحب الزمان (عج) حرکت کردند ومی کنند را نمی توان از مسیر رشد و تعالی خارج کرد.

همانطور که دیدند چگونه با ظهور انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی و ظهور جبهه مقاومت به فرماندهی مالک اشتر زمان، حاج قاسم سلیمانی ابهت قطبین جهان (شرق و غرب) شکسته شد و اسلام و انقلاب اسلامی ایران قطب تعیین کننده ای در معادلات جهانی، بخصوص در مقابل استکبار جهانی و اسرائیل گشت. لذا ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله، حسین ابن علی (ع) و یارانش و سال‌روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم، لازم است که قبل از قرائت بیانیه این مطلب عنوان شود ما  در مکتب امام حسین (ع) و شهدا و حاج قاسم سلیمانی، تحت ولایت رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای (مدظله العالی) دریافتیم که امت واحده است که می تواند همه دشواری ها را و ظلم و ستم را در دنیای زر و زور به پایان بر ساند. بنابر این سربازان این امت واحده جزو سربازان آخرالزمان، پایان دهنده ظلم و ستم در جهان منصوب می شوند و از فاتحین گرفته تا فاطمیون و زینبیون و حزب‌الله و نیروهای بسیجی عراق و نیروهای دفاعی سوریه، لبنان و یمن و فلسطین از مذاهب مختلف که در اینجا ما سر تعظیم در برابر آنها و خانواده عظیمشان، بخصوص خانواده معظم شهدا فرود می آوریم و تا زنده هستیم از ولایت و مکتب حاج قاسم سلیمانی و همه مظلومان جهان دفاع خواهیم کرد.
بنابر این ما خانواده شهدا، بخصوص شهدای جبهه مقاومت مدافعان حرم به دشمنان و خود فروختگان داخلی و خارجی اعلام می نماییم که ما نیامده ایم شاهنامه را احیا کنیم و یا شاهنامه شویم که نقش ما را در آن و بر پرده ها ببنید. ما آمده ایم تا حقیقت وجود انسانیت را نمایان کنیم و در این راه با عمود خیمه انقلاب، علمدار سید علی خامنه ای (مدظله العالی) و مکتب حاج قاسم سلیمانی و شهدا، بخصوص شهدای مدافع حرم تجدید بیعت و میثاق می کنیم و در این راه هیچگاه از پا نخواهیم نشست و از تمامیت اسلام انقلاب و انسانیت و مظلومان جهان، از هر قوم و مذهب و ملیت و ملت جمهوری اسلامی که بصیریت خود را در این ایام هرچه بیشتر نسبت به گذشته نشان داده و با لبیک به پیام مقتدای بصیرت‌آفرین قدم به میدان گذاشتند و از انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان و روباه صفتان صیانت کردند، دفاع خواهیم کرد. اما در این جایگاه در خصوص مسائل داخلی و خارجی اعلام می داریم:

۱. باعنایت به آیه  ان ربک لبالمرصاد، به تمام طغیان گران دنیا بخصوص شیطان بزرگ امریکا و اسرائیل و همه هم پیمان های آنها در همه عالم و کسانی که در مسیر انها حرکت می کنند چه خارجی و چه داخلی اعلام می کنیم که مراقب رفتار شما هستیم ودر رصد گاه دیدبان همیشه بیدار این ملت قرار دارید و با کوچکترین خطایی به ناگهان همچو ابابیل برسرتان چو سجیل فرود خواهیم آمد.
۲. دراین راستا  خطاب به دولتمردان با توجه به اینکه در عرصه های مختلف دشمنان و بیگانگان را آزمودید و آزموده را آزمودن خطا است لذا  طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیان گام دوم انقلاب درون‌زا، برون‌گرا، مردم بنیاد، دانش بنیان، وعدالت محور عمل کرده واز هر گونه  توافق آتی در هر سطح که مقاومت، شجاعت، فداکاری، و ارزش های فرهنگی و اسلامی و انقلابی ملت ما را به یقما ببرد خوداری نموده که شدیدا آن را محکوم می کنیم.
۳. ضمن حمایت از مقاومت و استقامت امت همیشه در صحنه و بصیر که بصیرت آنها در بحران های مختلف مثال زدنی است بخصوص در جنگ ترکیبی که یک شاخه آن اقتصاد می باشد که معیشت مردم را هدف قرار داده اعلام میداریم و می خواهیم قوای مقنه، مجریه و قضائیه به وظایف خود هر چه بیشتر نسبت به گذاشته عمل کرده و باتبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری در راه تقوبت فعالیت های اقتصادی فرهنگی، علمی، فناوری و دفاعی کشور کو شاتر باشند و با استفاده از امکانات مادی و معنوی و نیروهای جوان که ضمانت فایق آمدن بر همه مشکلات است اقدام نمایند که هر گونه کم کاری و کوتاهی کردن دراین زمینه برای ما خانواده شهدا و ملت قابل پذیرش نیست و آن را محکوم می کنیم.

۴. بدین وسیله حمایت خود را از ریاست محترم قوه مجریه جناب حجت الاسلام رئیسی که در میدان همچو سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در اجرای گام دوم انقلاب و در مسبر صیانت از ارزش های انقلاب و شهدا و ملت شهیدر پرور قد م برداشته اعلام می داریم و می خواهیم تحت هیج فشار سیاسی، گروهی و شخصی واقع نشوند و کسانی که توان مدیریتی ندارند را از عرصه مدیریت خارج نمایند و مدیران جهادی را در مسئولیت ها قرار داده و در این راستا خواستار ادامه اجرای صحیح برنامه تقویت معیشتی مردم و خانواده بزرگ ایثارگران بدون هیج  اغماضی هستیم.

۵. ما خانواده شهدای مدافع حرم با توجه به دستاورد های انقلاب اسلامی و شهدا، حمایت قاطعانه خود را از قوای مسلح و جبهه مقاومت که جزء جدا نشدنی وجود ماست اعلام کرده و یاوه گویان و آنانی که در خیال خود غیر این را می پرورانند ایستاده و هر حرکتی در این راستا را محکوم می کنیم.
۶. جهاد تبیین یکی از دستورکارهای بسیار مهم برای مقابله با هرگونه انحراف و تحریف در گفتمان و ارزش های انقلاب اسلامی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)
بارها و در مقاطع گوناگون بر این مهم تأکید کرده اند..از آنجای که دشمن همواره سعی دارد که چهره پر برکت نظام اسلامی را به یک نظام غیرمفید و ضرر زننده به ملت ایران و حتی اسلام معرفی کند و به جای آن نسخه های باطل گذشته را معرفی کند و یا یک نیروی پر تلاش ارزشی را با تبلیغات ضمسموم خود تبدیل به چهره منفور نماید، یا چهره منفور دیگر را مطلوب جامعه گرداند و نیروهای انقلاب از راستا حفظ و حقانیت مبارز با استکبار جهانی و ضد انقلاب داخلی و خارجی  باز دارد.
لذا از قوه قضائیه و مجریه ومقننه و دانشگاه یان و مدرسین حوز علمیه خواستار تدوین راه کارهای صحیح را در ای امر داشته که حافظ ارزش هازی اسلامی و انقلابی است.

۷. در اینجا از قوه مجریه و مقننه و قضاییه خواهان محکومیت و پیگری جریان ها در فضا های مجازی و و سیاست های دولت هابوده وپیگری عوامل ترور سردار سلیمانی و همچنین ضدانقلاب و منافقین را در مجامع بین المللی داشته که مسامحه در این امر ر ا محکوم می کنیم.
۸. بدین وسیله حمایت خود را از ریاست محترم قوه قضائیه که قاطعانه از خواسته ها ومطالعات ملت ایران دفاع می کند و مفسدان اقتصادی  سیاسی و ضد انقلاب را به جزائی عملشان می رساند اعلام می داریم و خواستار برخورد با فتنه گران بخصوص سران فتنه ۸۸ و همچنین عواملی که معیشت مردم را به خطر می اندازند می باشیم.
۹. بدین وسیله حمایت قاطعانه خود را از مجلس انقلابی اعلام می داریم و خواهان بررسی هر چه بیشتر قوانین و نظارت بر اجرای صحیح آن  بطور عملی و در میدان در راستای حمایت از معیشت مردم در صحنه را داشته و مصاحمه در این امر را محکوم می کنیم.
۱۰. از آنجا که «جهاد فرهنگی» تلاشی بزرگ و مقدس برای نگهبانی از افکار الهی، نگاه الهی، عواطف عالی انسانی و آرمان های بلند اجتماعی و سلامت عقل و اندیشه و قلب و احساس جامعه بشری است. از سازمان های وادارات فرهنگی خواستار نهادینه کردن جهاد فرهنگی داشته که از این پس هر گونه سهل انکاری قابل پذیرش نمی باشد و آن را محکوم می کنیم.

۱۱. د راین راستا یکی از ارزش های بزرگ اسلامی و ایرانی که یکی از خواسته های مهم شهدا نیز بود  مقوله حجاب می باشد که جز میراث ارزشمند معنوی از پس اعصاروقرون با جانفشانی و مجاهدت مردان و زنانی مومن و خستگی نا پذیر به عصر و زمان ما رسیده واین فریضه الهی موجب حفظ عزت وکرامت زنان و مردان بوده و صیانت از حریم شخصی انسانی جوامع می باشد آن هم در شرایطی که بد خواهان نظام اسلامی و استکبار جهانی در قتل عام فرهنگی در سدد هتک عزت و افتخار زنان مسلمان با استفاده از رسانه ها ماهواره ها و فضای مجازی که بصئرت و معرفت و تفکر ناب اسلامی را هدف قراردادن  وعوامل آنها آزادانه در فضاهای هنری و اجتماعی از سینما گرفته تا صحنه های تئاتر و کنفراس ها و نمایشگاه ها علنا وارد میدان شدن لذا ما این اعمال را محکوم و هیج سهل انکاری و مصامحه در این امر و بی توجه ای به فرهنگ عفت و پوشدگی را نمی پذیریم و از مسئولین فرهنگی ارشاد اسلامی تبلیغات اسلامی قوه قضائیه و مجریه و مجلس می خواهیم به وظایف خود عمل کنند و قاطعانه با عوامل ان برخورد شود.

 ۱۲. ما خانواد شهدا مدافع حرم ضمن ارج گذاشتن به حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید حجه السلام شکوری که نقش تعین کنده در بنیاد داشته ودارند وهچنین جناب دکتر  قاضی زاده در بنیاد شهید  وایثارگران بیان می کنم که ضمن نهادینه ‌کردن فزهنگ  خادم شهدای خانواده شهدا و توجه به اینکه جامعه هدف خانواده های شهدا و ایثار گران بطور کلی جامعه بزرگ ایثار گران نیرو عظیم تعالی بخش جامعه ایران وحتی بشریت می باشندکه متاسفانه از  ظرفیت این خانواده جامعه هدف استفاده نشده است.
و اولین انتظار از ریاست محترم بنیاد شهید و کارکنان این مجموعه در احیا رسالت شهدا و جامعه هدف می باشد تا به جایگاه واقعی خودش  که تاثیر گذار در مسایل فرهنگی اجتماعی  اقتصادی هست برسانند چرا که می توان گفت یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی خانواده شهدا هستند و بایستی از این ظرفیت بزرگ در احیای جامعه پویا استفاده کرد واجازه ورود نااهلان در این جامعه نداد. لذا هر گونه مصاحمه در این امر را محکوم می کنیم.

۱۴. در آخر به تمامی دشمنان داخلی و خارجی، بخصوص سران فتنه ۸۸ اعلام می کنیم که با ریختن خون عزیزان ما حاج قاسم سلیمانی و دانشمندانمان حریف دلیرمردان این تنگستان نبودید و نیستید و نخواهید بود و دلیرانه در راه ولایت قدم برمی داریم؛ چرا که ما ملت امام حسینیم. دورد و رحمت بی‌کران خدای متعال بر روح پر فتوح بنیان‌گذار و معمار انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) و شهدا و آرزوی صحت و سلامت و تندرستی برای رهبر معظم انقلاب و توفیق روزافزون برای خادمین و نوکران این ملت و نظام.

والسلام علیکم و رحمته الله وبرکاته

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
حق پرستاری کی افزایش پیدا میکنه
همین الان با مدافع حرم جانباز شده حرف زدم میگفت کی حق پرستاری طبق نص صریح قانون ماده 26 57 درصد اضافه میشه؟؟او نخاعی بدحاله
این جمع کثیر چند نفر هستند و چرا نام خود را اعلام نکرده اند!؟
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi