شناسه خبر : 92420
چهارشنبه 26 مرداد 1401 , 11:08
اشتراک گذاری در :
عکس روز

فرمانده انتظامی ملکشاهی در دیدار جانباز"مهدی رسول زاده"

 سرگرد "بهزادبسطامی " با حضور در منزل جانباز فراجا "مهدی رسول زاده" با وی دیدار کرد.

فرمانده انتظامی ملکشاهی در این دیدار گفت: جانبازان سرافراز این مرز و بوم مایه برکت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و امنیت و آرامش ما مدیون خون شهداء و ایثارگری جانبازان است.

وی جانبازان را تجلی‌گاه صبر و ایثار در دفاع از ارزش‌های والای معنوی و انسانی دانست و یادآور شد: جانبازان دلاور و سرافراز، با الهام از مکتب انسان ‌ساز اسلام، به عنوان اسوه صبر و پایداری، شکوه مقاومت و سرافرازی هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی  در پایان ضمن قدردانی از ایثارگری خانواده محترم جانباز و استماع مشکلات آنان، با تقدیم لوح و هدایایی از وی دلجویی کرد.

گفتنی است: جانباز مهدی رسول زاده در تاریخ 14 آبان ماه سال 88 در پاسگاه مرزی چک قمر بر اثر اصابت مین به جا مانده از دفاع مقدس از ناحیه پا مصدوم و به درجه جانبازی نائل آمد .


گزارش از حمیدرضا مرادی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi