شناسه خبر : 92452
پنجشنبه 27 مرداد 1401 , 11:14
اشتراک گذاری در :
عکس روز

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد با خانواده شهید صارمی دیدار کرد

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفری ۲ روزه به لرستان صبح روز پنجشنبه با سفر به شهرستان بروجرد با خانواده شهید خبرنگار محمود صارمی دیدار کرد.

 

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد با خانواده شهید صارمی دیدار کرد

 

فرشاد مهدی‌پور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ابتدای ورود به شهرستان بروجرد با حضور در منزل شهید محمود صارمی با خانواده این شهید دیدار و گفت و گو کرد.

معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد، امام جمعه بروجرد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و جمعی از مدیران و مسوولان استانی و شهرستانی مهدی پور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را در این دیدار همراهی کردند.

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه این سفر با اهالی رسانه دیدار خواهد داشت و در آیین بزرگداشت شهید صارمی نیز شرکت می کند.

مهدی پور همچنین عصر چهارشنبه در همایش تجلیل از اهالی رسانه و خبرنگاران استان لرستان در سالن همایش شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شرکت کرد.

منبع: ایرنا
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi