شناسه خبر : 92460
پنجشنبه 27 مرداد 1401 , 12:20
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برگزاری مسابقه کتابخوانی «ابر فیاض» در قزوین

 سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: همزمان با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، مسابقه کتابخوانی «ابر فیاض» در استان قزوین برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی

به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین، محمدرضا شکوهی، سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، اظهار کرد: همزمان با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، مسابقه کتابخوانی «ابر فیاض» در استان قزوین برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقه از بیست و ششم مرداد ماه آغاز شده و علاقمندان تا پانزدهم شهریور ماه سال جاری فرصت دارند، شرکت کنند.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بیان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه به سایت نوید شاهد استان قزوین به آدرس https://qazvin.navideshahed.com و یا https://www.samakpl.ir مراجعه کنند.

وی گفت: سؤالات این مسابقه از کتاب «ابر فیاض»، مجموعه خاطرات معنوی سید آزادگان، شهید حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی‌اکبر ابوترابی‌فرد طراحی شده که به برگزیدگان، جوایزی ارزنده اهدا خواهد شد.

این مسئول افزود: آشنایی با سیره و منش سید آزادگان، شهید حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی‌اکبر ابوترابی‌فرد، مطالعه خاطرات معنوی این شهید گرانقدر و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه از مهم‌ترین اهداف این مسابقه است.

شکوهی در پایان بیان کرد: این مسابقه به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و با مشارکت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین برگزار شده است.

منبع: ایکنا
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi