شناسه خبر : 92507
شنبه 29 مرداد 1401 , 14:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰:

کمیسیون اصل ۹۰ مجلس آماده رسیدگی به شکایات ایثارگران است

قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران شامل بخش های تعمیق و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، رفاهیات، مسکن و... پس از تصویب در مجلس به عنوان قانون مرجع...

فاش نیوز - سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی از سوی قوه مقننه برای رسیدگی به شکایات ایثارگران از دستگاه های خاطی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ما، "سید کاظم دلخوش اباتری"، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را به عنوان قانون مرجع برای جامعه ایثارگری در مجلس شورای اسلامی تصویب کرده ایم.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری مسائل و مطالبات ایثارگری از سوی نمایندگان ملت در مجلس یازدهم تصریح کرد: هر موضوعی در ارتباط با جانبازان و ایثارگران به مجلس ارجاع شود نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کمال شور و اشتیاق پیگیر آن می شوند تا در صورت لزوم موانع و مشکلات را برطرف کنند.

نماینده ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نقش نظارتی مجلس شورای اسلامی بر اجرای مصوبات و قوانین ایثارگری تاکید کرد: در اجرا باید ببینیم که گیر کار کجاست تا در مورد آن بتوانیم پیگیری های لازم را انجام دهیم و در صورت لزوم قوانین را اصلاح یا از ابزارهای نظارتی برای برطرف کردن موانع استفاده کنیم.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس در خصوص اجرا نشدن قانون و اهمال و کم‌کاری برخی دستگاه های دولتی متذکر شد: اگر احساس شود در جایی حقوق قانونی ایثارگران به آنها داده نمی شود. ما آمادگی داریم در مجلس به درخواستشان رسیدگی کنیم و با دستگاه ها و مسئولان خاطی برخورد کنیم. ضمن اینکه از طریق کمیسیون اصل 90، هیئت نظارت مجلس و هیئت رئیسه می توان حقوق این عزیزان را پیگیری کرد.

گفتنی است قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران شامل بخش های تعمیق و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، رفاهیات، مسکن و... پس از تصویب در مجلس به عنوان قانون مرجع به اجرا در آمده است.

*معرفی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
جناب آقای سیدکاظم دلخوش نماینده محترم صومه سراباعرض ادب واقعاکدامیک ازقانونهای جامعه ایثارگران بدرستی اجراع شد مجلس تصویب کرددولت مردان اجراع نکردندونمایندگان پی گیر نشدندکه چراقانونی که مصوب شده شورای محترم نگهبان تاییدکردندامادولت اجرا نکرددولت روحانی خیانتی به جانبازان کرده‌ی دولت مردی نکردماها گفتیم شایداین دولت انقلابی که بر سرکاراومدهمشون ازقشرایثارگرهستندمتاسفانه هیچکدام برای ما جانبازان قدمی برنداشتندنمایندگان مجلس اکثرشون جانبازهست اما فقط شعارتصویب شد می‌دهندماده ۳۹درموردجانبازان حالت اشتغال شاغل درادارات دولتی خودروجانبازان ۵۰درصدبالاتبدیل وضعیت فرزندان جانبازان بخصوص فرزندان جانبازان ۵۰درصدبه بالاوووالی آخرازمحضرحضرتعالی خواهشمندیم مجدانه پیگیری فرمایید اجرکم عندالله
جناب مرادبخش کمی روی آقایان تحقیق کنید.انتخابات نزدیکه برادر.اخیراهمه آقایان به فکرماافتادند.هرجاگیروگوری دارندجانبازان وخانواده های شهداء.دیواری کوتاه ترازماپیدانمیکنند..!
جناب آقای دکتر نوروزی
رئیس محترم فراکیسون فرهنگ ایثار و شهادت مجلس شورای اسلامی
با سلام وعرض ادب

ما مربیان پیش دبستانی بعد سال ۹۱ ایثارگر خواستار تبدیل وضعیت هستیم لطفا پیگیری نمایید بلکه به لطف خدا و یاری شما بتوانیم تبدیل وضعیت بشویم

# تبدیل وضعیت مربیان پیش دبستان ایثارگر
جناب اقای سید کاظم دلخوش نماینده محترم خود میدانید که وظیفه مجلس تصویب قوانین ونظارت بر اجرای ان است اگر اداره یا نهادی انرا اجرا نمیکند عدم اجرای ان به مجلس برمیگردد که طبق قانون با وی چگونه برخورد کند وهمچنانکه مستحضرید اکثر ادارات تبدیل وضع ایثارگران را اقدام واحکام رسمی را صادر نمودند اما متاسفانه منابع طبیعی که زیر مجموعه وزارت محترم جهاد است با توجه به اینکه تمام مدارک مثبته را جمع اوری نموده ومراحل مصاحبه و....را انجام داده اند هنوز نسبت به صدور احکام رسمی ایثارگران اقدامی نشده است که این امر باز هم متاسفانه بجای اینکه مردم از یک مسئول بی برنامه ناراحت باشند از نظام ناراحت ونگران میشوند امید است شما وهمکاران بزرگوارتان ضمن پیگیری تلاش نمایید افراد خاطی را شناسایی واز روی صندلی خدمت کنار بگذارید متشکرم
قانون؟کدوم قانون؟مگه اصلا کسی به قانون توجه داره یا اصلا مگه کسی اجراش نکنه مشکلی پیش میاد. سازمان برنامه و بودجه در رأس امور است
در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت لطف بفرمایید که سازمان سینمایی وزارت ارشاد و سیمای جمهوری اسلامی چقدر از تولیدات فیلم کارگردان کار اولی حمایت کردند؟ آنقدر موانع و سنگ اندازی می شود که به کارگردانان کار اولی اجازه کار نمی دهند. این شائبه وجود دارد که فقط به آشنایان خودشان این امکان را می دهند.
به نام خداجناب دلخوش گرامی لطفابفرمائیدجهت پیگیری به حق که دراستان لرستان کسی پاسخگونیست به چه صورت کی وکجابایدعرایض خدمت مبارک تقدیم گردد
چه کسی میخواهدبعدرسیدگی کند.این جناب دلخوش نماینده صومعه سرا!!هرگزاین خودش یکی ازسرمایه داران وووووگیلان وایران میباشندآنوقت میخواهندبدادمابرسند؟!
باسلام خدمت شما بزرگوران
اینجانب درسال ۷۳ به خدمت سربازی اعزام ودسال۷۴ باتوجه به دوره آموزش دیده بادرجه گروهبان سومی درمنطقه عملیاتی فکه برای پاکسازی میدان مین از طرف لشکر ۷۷ ثامن الائمه به مدت ۸ماه خدمت میکردم برای کارت ایثار اقدام کردم میگویند فقط به پسر شما کسر خدمت تعلق میگیرد وباتوجه به بخشنامه فقط به پرسنل کادر برای آنموقع تعلق میگیرد وبخشنامه بوده که از وجود پرسنل وظیفه درمیدان مین نباید استفاده میشده سوالم این است باتوجه به بارروحی روانی که آنموقع بادشمنی که دردل خاک بوده آیا نباید ایثارگی شامل حال ما شود؟؟خواهمشندم از شمانمایندگان محترم درقانون فوق بازنگری شود ممنون وسپاسگزارم
من هفت سال از هشت سال در جنگ بودم
کارت ایثارگری هم دارم
ولی هیچ خدماتی بما نشده
حتی در سال اخیر کلی هزینه ایثارگری پرداخت کردم
اگر میدونستم اینجور اصلا در جنگ شرکت نمی کردم خیلی هم ناراضی هستم از صداقت ما ایثارگران سو استفاده شده
آقای نماینده چرا فقط یه سایت یا یک روز نامه در راهروهای مجلس گیر میارید فقط مصاحبه ودنبال نشان دادن تصویر خودتان هستید ! وظیفه تو نماینده چیست ؟ نظارت برحسن اجرای قانون ! من از شما می پرسم متولی رزمندگان کیست ؟ آیا تا الان یک رزمنده یک فقره وام مسکن گرفته ؟30درصد تخفیف شهریه دانشگاه رزمنده وخانواده اش چی شد؟ حذف مالیات وبیمه درمانی رزمنده چی شد؟ تخفیف بلیط هواهی وریلی برای خانواده رزمنده چی شد؟ اعطای 5درصد جانبازی به رزمندگان فاقد مدارک بالینی چی شد ؟ به ازای هر ماه رزمنده گی اعطای یک درصد جانبازی چی شد ؟ به ازای هر ماه جبهه یک ماه کسر خدمت سربازی رزمنده چی شد ؟ووووووووووچه مرجعی علیه شما که به وظیفه ذاتی خودتان که همانا نظارت بر حسن اجرای قانون است عمل نمی کنید باید رسیدگی کند

آقای چراغی برادر رزمنده مگر هر کس در جنگ شرکت کرد به او شغل ، مسکن و خودرو دادند؟! مستقیم به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس بروید و شکایت خود را آنجا تسلیم بدارید ، حال شاید ، احیانا" یا احتمالاً فرجی بشه به شما یک دوچرخه تمام قسط ، تعلق بگیرد .!
وقتی امکانات نیست ، باید به همین چیزها رضایت بدهید ، حالا خدا وکیلی با یه دوچرخه قسطی راضی می شوید؟!
بسمه تعالی
جناب آقای سیداحسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی
باسلام و تقدیم تحیات الهی
احتراما بدینوسیله به استحضار مقام عالیقدرتان میرساند به اینکه اینجانب مرتضی میرزابابایی با کد ملی ۱۵۳۱۴۳۹۹۰۱ از بازنشستگان شرکت مخابرات تهران می باشم لذا با توجه به بخش نامه صاده از دولت محترم و الزام بانک های کشور به پرداخت وام و تسهیلات به بازنشستگان بدون هیچگونه ضامن به مبلغ پنجاه الی صد میلیون تومان بر همین حسب بنده اقدام به مراجعه به بانک رفاه کارگران شهر گلستان شهرستان بهارستان استان تهران نموده و همچنین به بانک سپه و صادرت نسیم شهر بهارستان در مورخه ۱۰ و ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ و مراجعه نموده که متاسفانه ریاست محترم بانک های مذکور به هیچ عنوان همکاری لازم را در خصوص دریافت وام و تسهیلات انجام نداده با توجه های واهی از دستور دولت در این خصوص امتناع نموده اندلذا با توجه به صحبت وزیر محترم اقتصاد و دارایی که به صراحت عنوان نموده اند بانک های کل کشور موظف به پرداخت وام بدون ضامن به اشخاص بازنشته کشور می باشد و در صورت امتناع از پرداخت وام برخورد قاطع با آن ها صورت می گیرد معذاللک با توجه به اینکه بنده فردی بازنشسته و دارای خانواده و فرزند می باشد و در شرایط نا مطلوب مالی قرار داشته و نیاز مبرم به دریافت وام از بانک های فوق الذکر را داشته که متاسفانه بانک هایی که که به آن ها مراجعه نموده ام هیچگونه همکاری در این زمنیه ننموده و حتی هیچگونه واهمه ای از برخورد قانونی ندارد لذا از مقام عالیقدرتان تقاضای برخورد قاطع با متخلفان بانک های مذکور را مستدعی می باشم.
با تشکر و تقدیم احترام
مرتضی میرزابابایی
گرفتن وام فقط در یک ساعت! و این در حالی است که بنده متاسفانه بارها در باره بانک ملی شعبه نسیم شهر رباطر کریم به رئیس کل بانک مرکزی اعتراض کردم و پیام دادم ولی متاسفانه تاکنون پیگیری، بررسی و رسیدگی هیچ خبری نیست چرا؟
بانک ملی شعبه نسیم رباط کریم، بازنشستگان تامین اجتماعی را تحریم کرده است که گواهی کسر حقوقی یا ضمانت تامین اجتماعی را قبول نمی کند چرا؟
چرا با گذشت بیش از 22 ماه هنوز رئیس کل بانک مرکزی و رئیس کل بازرسی بانک ملی ایران بررسی، پیگیری و رسیدگی نکردند و نمی کنند چرا؟
وام ودیعه مسکن به ۲۲۳ هزار خانوار پرداخت شد/ و این درحالی است که اینجانب محمد میرزابابایی متقاضی وام ودیعه مسکن بنده درسیستم، بانک ملی را انتخاب کردم و پس ازسپری شدن یک ماه نوبت دادن با مدارک کامل به همراه ضامن کارمند بازنشسته با حقوق 12م به بالا باگواهی کسر ازحقوق به بانک ملی نسیم شهرکد 2358 مراجعه کردم و بعد ازتکمیل پرونده میگوید چون ضامن از بانک رفاه حقوق میگیرد قبول نمیکنیم .باید از بانک ملی حقوق بگیرد و جوازکسب وچک هم قبول نمیکنیم …مردم ازکجا ضامنی پیدا کنند که دقیقا ازبانک ملی حقوق بگیرد؟ پیش رئیس شعبه هم رفتیم قبول نکرد. پس چرا همسایه ما با همین آقای ضامن وام ودیعه از بانک سپه گرفت؟! چرا آنقدرسنگ اندازی میکنند وحرف آخر را اول نمیزنند؟ یکباره بگویند وام نمیدهیم مردم را اذیت نکنید با توجه به اینکه ضامن پدرم بود وبازنشسته مخابرات میباشد.! برای بانک ملی و رئیس شعبه جای شرم وتاسف دارد که 15میلیون ودیعه مسکن را به من مستاجر ندادند.
در ضمن پدر من 27 ماه سابقه درجبهه در سال 63 الی 65 در زمان جنگ تحمیلی بوده است و متاسفانه تاکنون هم هیچ گونه ارزشی قائل نیست و نبوده است چرا؟
پرداخت 120هزار فقره تسهیلات بدون ضامن در بانک صادرات ایران/ و این در حالی است که بنده از بانک مرکزی و هم دیوان عدالت اداری بابت وام 100 میلیون تومانی بدون ضامن علیه بانک صادرات نسیم شهر بهارستان شکایت کرده ام ولی متاسفانه رسیدگی نکرده اند چرا؟
مرتضی - بازنشسته شرکت مخابرات
مشکلات بازنشستگان شرکت مخابرات هنوز هم حل نشده
و متاسفانه تاکنون هم کسی پاسخ نیست و نبوده است چرا؟
سلام ودرود
حقیر همراه با یگان نظامی بعنوان سرباز دسته ی، شناسایی رزمی حدود دوسال مامور مناطق عملیاتی ویکسال آن پاکسازی میدان مین وموانع در طلاییه بودم ، متاسفانه ارتش ولشکر ۹۳زرهی اهواز نمیداند مناطق عملیاتی وتجسس وپاکسازی میدانهای مین وموانع درسال ۶۹ و سال ۷۰ جزء خدمات ایثارگری محسوب میشود وهنوز هم که شده یکبار قوانین را مطالعه نکردند وحتی هیچگونه پرونده ای از زمان مجروحیت من در سال ۶۹ هم ندارند!!! آیا عجیب نیست !!؟؟ آیا ارتش که اینهمه ازنظم وقانون حرف میزند نباید برگه حادثه یا پرونده مرا داشته باشد!!؟؟ شاید من بخاطر بیماری فراموشی یا بخاطر سهل انگاری برگه حادثه ام را گم کردم ،آیا نباید فرزندان یا بستگانم براحتی بتوانند بامراجعه به بنیاد شهید وامور ایثارگران وجانبازان لشکر ۹۲زرهی حق وحقوقم را بگیرند!!!؟؟؟
حدود ده بیست ساله هر جا که میروم، ((چون تیپها وگردانهای لشکر مرتبا جابجایی دارند)) مرا به جای دیگر پاسکاری میکنند
سلامو احترام محضر عزیزان خدا خیرتون بدهد به شاغلین جانیاز 15 در صد دو سال سنوات ارفاقی بدهید دیگه حالی برامون نمونده سن رفته بالا و بدن ها داغونه دوسال یا سه سال بدهید تشکر وتقدی از وجودتان دعا کون هستیم
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کمسیون اصل ۹۰ مجلس محترم
چند مورد هست که خواستم خدمت جنابعالی گزارش دهم
بنیاد شهید حداقل حقوق به جانباز تبصره یک را یک میلیون و هشصد هزار تومان میدهد در صورتی که که مجلس طی دو فوریت ۵ میلیون و ششصد هزار تومان تصویب و ابلاغ کرده اما بنیاد شهید مجموع کل دریافتی را ملاک قرار داده که کمتر از این مبلغ نباشد یعنی آیتم های دیگر را جمع بسته


۲ بنیاد شهید طبق خدمات کشوری مصوب ۷۲ فوق العاده ایثار گری را محاسبه نمیکند و معوقات را نداده

۳ بنیاد ضریب تحصیلات و آیتم ها و درصد جانبازی را طبق قانون مصوب به درستی اعمال نمیکند.و نیاز هست باز بینی و تحقیق و رویت در فیش های حقوقی انان شود تا متوجه شوید.
۴ بنیاد ذخیره مرخصی را حذف کرده در صورتی که جانباز حالت اشتغال همانند یک کارمند رسمی در قانون حالت اشتغال تعریف شده
۵ بنیاد سنوات را از برقراری حقوق از بنیاد محاسبه میکند و کسی که در اصل دیر حالت اشتغال شده سنواتش به مراتب کم میشود در صورتی که از سال تصویب بایدمحاسبه شود
۶بنیاد آیتم هایی که یک جانباز همانند یک کارمند خ ک باید داشته باشد را ندارد و حکم حقوقی شفافی ندارد.
۷ بنیاد سن باز نشستگی را که میبایست ۶۰ سال یا ۳۰ سال باشد را الزام به هر دو کرده و این نیز مستند قانونی ندارد و جانباز شامل ارفاق نیز میشود که اعمال نمیشود
۸ هزینه دانشگاه طبق قانون برای جانباز مصوب ۷۲ رایگان است اما طبق آیین نامه جدید شرط معدل قرار داده
۸ جانباز نه درصد و نه تحصیلاتش به درستی در میزان ارتقاع مالی آن در فیش حقوقیش تاثیر دارد در صورتی که جانباز با دو گروه بالاتر میبایست محاسبه شود اما در کمترین میزان و حد اقلی مجاسبه میشود
جا دارد هیاتی ناظر تشکیل شود و صحت گفته ها بطور شفاف برای جنابعالی روشن شود و پرداختی ها بصورت شفاف برای این عزیزان طبق قوانین مصوب توضیح داده شود.

متشکرم و من الله توفیق
با عرض سلام و خسته نباشید بنیاد شهید اصفهان سهامی تحت عنوان سهام شرکت ایثار قرار بود به کلیه جانبازان بدهد نه خبری از سهام است و نه سود آن لطفا برسی بفرمایید جریان از چه قرار است.متشکرم
باسلام واحترام معروض میدارم
بازخریدی ارتش هستم
با ۱۴ سال خدمت . ۸ سال جبهه
بیست درصد جانبازی
استخدامی ۵۹
و درسال ۷۳ به علت مشکلات روحی وروانی ناشی از سالها حضور در منطقه ل ۹۲ اهواز
دچار بیماری دپرسیون روحی شده بودم
که در پرونده خدمتی ام موجوداست
دچار یک فقره نهست خدمتی بیش از ۶ ماه شدم
و در دادسرا نظامی محکوم به جریمه نقدی شدم
و در کمسیون ۱۰۴ تعدیل نیرو شدم
پس از چند مدت با توجه به قوانین همایتی ایثارگران . مکرّر تقاضای بازگشت به خدمت نمودم
به کمسیون ماده ۱۶ و دیوان عدالت هم شکایت کردم امّا ترتیب اثر داده نشد
البته با موافقت فرماندهی محترم وقت ارتش .با تآیید به نیاز یگان خدمتی پشتیبانی منطقه ۳
موافقت حاصل شد برای بازگشت به خدمت
و مجدد حدود ۶ ماه مراحل گذران تست های استخدامی هم انجام دادم
امّا در نهایت مورد موافقت نشد
با وعده بررسی موضوع جهت بازنشستگی
امّا با ۸ سال جبهه ۲۰ درصد جانبازی
فقط بعنوان کمک معیشت بگیر بنیاد میباشم
۱۴ سال خدمت بیمه ارتش هم ناکارآمد شده
۸ سال هم در تآمین اجتماعی سابقه بیمه دارم
به اجبار بیمه ارتش را هم که ۸ سال سابقه تآمین اجتماع دارم تجمیع بشود بردم ریختم روی صندوق تآمین اجتماعی. امّا آن هم متآسفانه گفتن باید مابالتفاوت بیش ۸۰ میلیون تومان باید بدهم باید ادامه بیمه باید بدهی تا بازنشسته گردم
امّا بعنوان کمک معیشت بگیر بنیاد و بیکار وناتوان از پرداخت هستم
برخلاف قوانین ایثارگری هم ازطرف تامین اجتماعی مساعدت نشد
حال در سن ۶۱ سال درشرایط سخت معیشتی بلاتکلیف مانده ام لطفا مساعدت بفرمایید
۱_ بازگشت به خدمت
انتقال سوابق بیمه از تآمین اجتماعی به صندوق بیمه ارتش شود
با توجه به ۸ سال جبهه و جانبازی جمع بیمه میشود ۲۶ سال
تا از طریق ارتش بازنشسته شوم
با تشکر محمود حسنعلی
کادر بازخرید نزاجا
پشتیبانی منطقه ۳ تهران
با عرض سلام و ادب خدمت ایثارگران عزیز...جناب نماینده محترم مجلس .
این قوانینی که توسط نمایندگان به تصویب میرسه فقط و فقط جنبه تبلیغاتی داره ...به فرمان امام خمینی بنیاد شهید تاسیس شد تا باری از دوش ایثارگران برداره..ولی به شهادت اکثر ایثارگران خود بنیاد شهید هیچ یک از قوانینی که مجلس تصویب میکنه اجرا نمیکنه چه برسه به دستگاه های دیگه که تازه با فرزندان شهید و ایثارگران زاویه هم دارن ..وقتی یه فرزند شهید تو بنیاد شهید بخاطر یک اعتراض که چرا ساعت ده صبح دارید صبحانه می خورید وکار انجام نمیدید کتک میخوره چه انتظاری از دیگر نهادهای این مملکت باید داشته باشیم ...من فرزند شهید هستم بارها و بارها تو همین فاش نیوز پیام گذاشتم که مشکلات خیلی زیادی دارم ولی حتی یک نفر این پیامها رو نمی خونه تا ترتیب اثر بده ....چهارماه تو بنیاد شهید مرکزی گریه کردم التماس کردم چهارماه جلوی در اتاق مدیر کل استان تهران آقای اصحاب کریمی التماس کردم که بیکارم بدهکارم کمکم کنید من هیچ پناهی ندارم به شما پناه آوردم فقط بهم یه کار بدید هرکاری انجام میدم ولی هیچ کاری برام نکردن و تازه منشی ایشون و ادمین پیج دکتر قاضی زاده هاشمی طلبکار هم شدن از من .....بهتر نیست شماها که توان اداره کردن یه بنیاد رو ندارید برید یه جای دیگه ای و یه مسئول دلسوز بیاد و کار کنه ؟؟؟شما نمایندگان مجلس اگر واقعا دلسوز هستید یکبار با خانواده شهدا دیداری تازه کنید تا ببینید بنیاد شهید و مخصوصا عالیجناب قاضی زاده هاشمی هیچ کاری برای ایثارگران نمیکنه ؟؟؟کدوم مسئولی برای حرف نماینده مجلس که باید راس امور باشد تره خورد میکنه ؟؟؟کدوم مسئول از فرار از قانون میترسه که اگه قوانین رو انجام نده باهاش برخورد جدی میشه ...پس اجازه بدید که به همین قانون اصل نود هم اعتماد نکنیم که جز دویدن برای هیچ چیز دیگری نیست ....آقایون مسئول قبول کنید که با مردم رو راست نیستید واگر هم اعتراض کنیم با ما برخورد میشه نه با مسئول متخلف ...قبول کنید که شماها خانواده شهدا رو سپر بلای خودتون کردید درست مثل زمانی که پدران ما با دست خالی جلوی دنیا ایستادن و فرزندان مسئولین در خارج از کشور مشغول ...........بودن .پدر من رفت و جنازه تیکه تیکه اون برگشت با دیدن اون پیکر نصفه و نیمه چه به روز یه کودک هفت ساله اومد ؟؟؟اکثر شماها که جبهه بودید پس چرا اینقدر اون صندلی ریاست شمارو از ما دور کرده ؟؟؟نمیدونم شاید من هم بودم مثل شماها بی وفا میشدم .خدا داند ...مسئولین محترم لااقل اگر کاری برای ایثارگران نمی کنید اونقدر مرد باشید و اینقدر تبلیغ نکنید خیلی سخته فرزند شهید بی خانه باشه ولی مردم بگن تمام امکانات برای فرزند شهید هستش .....در آخر شمارو با خدا و شهدا تنها میزارم کمی فکر کنید شاید خجالت بکشید ....ای کاشک لااقل کمی به حرف رهبری گوش میکردید تا مملکتمون که با خون پدران ما تا به اینجا رسیده آسیبی نبینه.....آقا سیدعلی ما شمارو دوست داریم ولی مسئولین کشور رو نه ....یا حق
پنجشنبه, 08/26/1401 - 10:45

بسم الله الرحمن الرحیم
حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای محسنی اژه‌ای
رئیس محترم قوه قضائیه
با سلام و احترام
بنگاه املاک سه قطعه زمین شخص دیگر را به بنده فروخته است وکیل هم گرفته است در دادگاه حق بنده را پایمال و ضایع کرده است شرم آور است.
قاضی شعبه 7 دادگاه عمومی حقوقی شهرستان بهارستان متاسفانه به دلیل بهانه مختلف شکایت بنده رد کرده است چرا؟
از حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای محسنی اژه‌ای رئیس محترم قوه قضائیه درخواست رسیدگی دارم
درضمن شماره بایگانی 9901438 می باشد.


اگر کس به اصطلاح به دنبال عمل و اجرا قانون و عدالت در کشور است و باید مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و سایر مسئولان شرکت مخابرات ایران وشرکت مخابرات منطقه تهران به خاطر مشکلات کارمندان، کارگران و بازنشسته های شرکت مخابرات در دادگاه بررسی و رسیدگی و مجازات و محاکمه کند.
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران و سایر مدیران و مسئولین شرکت مخابرات ایران و منطقه تهران، دولت، مسئولان و نمایندگان مجلس متاسفانه تاکنون پاسخگوی و جوابگوی مشکلات بازنشستگان شرکت مخابرات نیستند و تاکنون هم نبودند تقاضای رسیدگی داریم.

پرداخت مابه التفاوت از مهر آغاز می‌شود ولی متاسفانه تاکنون هیچ خبری از پرداخت مابه التفاوت نیست چرا؟
امروز پنج شنبه 10 آذر ماه سال 1401 هست معوقات 5 ماهه بازنشستگان کارگری هنوز هم واریز نشده است چرا؟ بازنشسته تأمین اجتماعی
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi