شناسه خبر : 92961
سه شنبه 15 شهريور 1401 , 10:55
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

مزایای کارت ایثارگری

فاش نیوز- امتیازات ویژه کارت ایثار را می توان به دو دسته تقسیم کرد :

دسته اول امتیازاتی که برای خود شخص در نظر گرفته شد.ه است

دسته دوم امتیازاتی است که برای فرزندان و همسران این افراد در نظر گرفته می شود. نمونه ای از امتیازات ویژه کارت ایثار را می توان به صورت خلاصه به صورت زیر نام برد:

  1. ) کسانی که دارای کارت ایثار هستند می توانند در زمان ثبت نام کنکور سراسری خودشان و یا همسر یا فرزندانشان از سهمیه ایثارگران استفاده نمایند

2) کسانی که دارای کارت ایثارگری هستند می توانند از سهمیه ایثارگران در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه هایی از قبیل دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه آزاد، پیام نور و... خودشان و یا همسر و فرزندانشان استفاده نمایند.

 3) در صورتی که شخصی برای وام اشتغال زایی اقدام کرده باشد و در شرایط مشابه با فردی که دارای کارت ایثار نباشد قرار بگیرد، ایثارگر در اولویت قرار خواهد گرفت.

4) مشمولین نظام وظیفه در صورتی که پدرشان دارای کارت ایثارگری باشند، می توانند از خدمات کسر خدمت جبهه پدر استفاده نمایند.

5) دارندگان کارت ایثار که مجموع عدد درصد جانبازی و مدت حضور آنان در جبهه به 30 ماه برسد، از امتیازاتی از جمله معافیت فرزند از خدمت سربازی و معافیت های مربوط به پرداخت حق بیمه و بازنشستگی برخوردار خواهند شد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
باسلام اینهایی که گفتید رادیگرارکان هاانجام میدهند بگویید بنیاد چه کاری برای جامعه هدف خود انجام میدهد
باسلام اینهایی که گفتید رادیگرارکان هاانجام میدهند بگویید بنیاد چه کاری برای جامعه هدف خود انجام میدهد
من یک سرباز جبهه وجنگ که در گردان تانک ۲۲۱ اهواز بمدت ۷ماه ۱۰ روز خدمت کردم بعدا بعلت سنگین شنیدن بردن پشت جبهه وجز باقیمانده لشکر الان دو گوش من معلول ناشنوا وتحت پوشش بهزیستی ودر فقر مطلق هیچ درامدی ندارم اهل ارومیه امروز با مدا رک مراجعه به بنیاد شهید قبول نکردند که ارتش بما ربطی ندارد برو لشکر ۶۴ ارومیه مراجعه کردم ولی افسوس افسوس کاش شهید میشدم ولی به این روز نیافتاده کدای از مسئولین آن هم با طعنه وبرخورد بد به عنوان کدا کاش شهید میشدم افسوس صد افسوس
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi