شناسه خبر : 93129
چهارشنبه 23 شهريور 1401 , 13:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

سهمیه استخدامی شهرها بر چه اساسی تعیین می شود؟!

سهمیه ۵ درصد - سلام. چند روزی است دفترچه دو آزمون استخدامی منتشر شده. در کمال تعجب سهمیه انتخابی هر شهری را به طور اختصاصی تعیین کرده اند که شامل سهمیه آزاد، ۵ درصد و ۲۵ درصد است.

آقای قاضی زاده لطفا یک پیگیری کنید چرا هر ساله سهمیه های هر شهری را در دفترچه از قبل مشخص می کنند. بر چه اساسی یک شهر سهمیه ۵ درصد دارد و یک شهر بالای۲۵؟ در ضمن شرط سن هنوز برای جانبازان زیر ۲۵ و فرزندانشان اصلاح نشده؟!

واقعا این چه افتضاحی است که هر سال در استخدام هاست؟ چه معنی دارد که از قبل سهمیه ها تعیین شود؟ چرا هیچ کس پیگیر نیست؟ مسئولانی که پیگیر نیستند و اصلا برایشان مهم نیست که حق و حقوق خیلی افراد ضایع می شود، به نظرتان چنین استخدامی عادلانه است؟

استخدام هایی که از ابتدایش شبهه دار و عجیب است!.... برادران از قبل پیش بینی کرده اند که چه کسی کجا و با چه سهمیه چند درصدی برود! ....

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi