شناسه خبر : 93137
چهارشنبه 23 شهريور 1401 , 17:07
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

قابل توجه بنیاد خوزستان و اندیمشک؛ خسته ام کمکم کنید!

علیرضا97ماه اسارت  - شما را بخدا قسمتون میدم پیگیر رفع مشکل من بشید. من آزاده و جانباز 50درصد هستم و فقط حقوق بازنشستگی از صندوق کشوری می گیرم.

هنوز سپاه خوزستان منو نفرستاده کمیسیون عالی. اینم بگم دو ساله که پرونده من تکمیل شده و از اون تاریخ هم چندین کمیسیون در خوزستان برپا شده؛ ولی منو نفرستادن کمیسیون.

مسلمونا منم همه نوجوانی و جوانیم در جبهه و اسارت گذشت. من وقتی اولین بار جبهه رفتم 14 ساله بودم و پس از چند بار حضور در جبهه و چند عملیات، در نهایت در سن15 سالگی در عملیات رمضان اسیر شدم. ناتوانم. اعصاب ندارم. خیلی خسته ام. یکی هم بشه پارتی من که لا اقل الان که دیگه پیرمردی شدم، چندصباحی کمتر بار زندگی و مشکلات اقتصادی اذیتم کند.

علیرضا بساک متولد1346 اسارت 1361 کوشک و طلاییه تاریخ آزادی1369 .ساکن اندیمشک .بسیجی .فاش نیوز کمکم کنید.

واقعا خسته ام و حداقل 70 مرتبه از اندیمشک رفته ام تا اهواز برای این موضوع یعنی حدودا بیش از بیست ویک هزار کیلومتر مسیر را رفته ام. والله اگر نفرستنم کمیسیون رسما میرم سپاه خوزستان اهواز و همونجا تحسن می کنم.

اینستاگرام
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi