شناسه خبر : 93235
چهارشنبه 30 شهريور 1401 , 12:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

این اقدام دولت خلاف صریح قانون است

کمیت - این اقدام دولت در محدود کردن مقاطع تحصیلی به دو مقطع برای دریافت شهریه خلاف صریح قانون است و قابلیت شکایت در کمیسیون ماده 16 و دیوان عدالت اداری را دارد.

ضمنا هیئت تطبیق مصوبات دولت با قوانین که زیر نظر رییس مجلس است باید این اقدام خلاف را به دولت گوشزد و اصلاح آن را خواستار می شد.

اگر ایثارگران که به واسطه این آیین‌نامه حقوقشان تضییع می شود و کم هم نیستند به صورت هماهنگ پیگیری کنند، آیین‌نامه اصلاح خواهد شد و ایثارگران به حقشان خواهند رسید.

البته این آیین‌نامه مغایرت های قانونی بیشتری دارد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، قطع شهریه تحصیلی دانشگاه ایثارگران نتیجه ای بجز توقف ادامه تحصیل ندارد لذا چنین اقداماتی هدفی بجز سرکوب پیشرفت ایثارگران نخواهد داشت.
سالها بعنوان کارشناس خدمت کردیم و بهانه مسئولان فقدان مدرک تحصیلی برای احراز مسئولیت بود اما اکنون مشخص شده که افرادی میتوانند وارد جرگه مسولیت شوند که ایثارگر و بسیجی نباشند.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi