شناسه خبر : 93291
شنبه 02 مهر 1401 , 10:08
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

پدر شهیدان «حیدری» آسمانی شد

حاج «رمضان حیدری» پدر شهیدان والامقام «نادعلی و قنبر علی حیدری» آسمانی شد و به فرزندان شهیدش پیوست.
 
پدر شهیدان والامقام «حیدری» آسمانی شد

 حاج رمضان حیدری پدر شهیدان والامقام «نادعلی و قنبر علی حیدری» پس از حدود یک ماه بستری در بیمارستان 9 دی منظریه خمینی شهر به علت ایست قلبی در سن 86 سالگی آسمانی شد.
شهید والامقام «نادعلی حیدری»  1347 در شهر اصفهان متولد شد. این شهید والامقام با شروع جنگ تحمیلی به منطقه اعزام و عاقبت 19 بهمن‌ماه 1361 در سن 14 سالگی در عملیات والفجر مقدماتی در منطقه فکه  مفقودالجسد و در تاریخ 11 دی‌ماه 1369 پس از شناسایی و احراز هویت در گلزار شهدای محله هرستان به خاک سپرده شد.
دانشجوی شهید «قنبرعلی حیدری»  1346 در شهر اصفهان متولد شد و با شروع جنگ تحمیلی به منطقه اعزام و عاقبت 23 خردادماه 1367 در سن 21 سالگی در عملیات بیت المقدس 7 در منطقه شلمچه به فیض شهادت نائل آمد و در گلزار شهدای محله هرستان به خاک سپرده شد.

منبع: isaar.ir
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi