شناسه خبر : 93324
شنبه 02 مهر 1401 , 12:43
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

مادر شهیدان «قاسمی» به رحمت ایزدی پیوست

حاجیه خانم «رضوان امینی» مادر شهیدان «اصغر و حسین قاسمی برسیانی» از شهدای والامقام شهرستان جرقویه استان اصفهان دار فانی را وداع گفت و آسمانی شد.
 
مادر گرامی شهیدان «قاسمی» به رحمت ایزدی پیوست
حاجیه خانم «رضوان امینی» مادر شهیدان «اصغر و حسین قاسمی برسیانی» از شهدای والامقام شهرستان جرقویه دار فانی را وداع گفت و آسمانی شد.
مراسم تشییع مادر شهیدان «قاسمی» با حضور مردم متدین و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در باغ رضوان برگزار و پیکر پاک این مادر شهید در باغ رضوان قطعه یک ایثارگران به خاک سپرده شد.
شهید «حسین قاسمی» سال 1346 در روستای برسیان از توابع شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود و سال 1365 در شلمچه بر اثر اصابت ترکش شهید شد.
شهید «اصغر قاسمی» سال 1342 در روستای برسیان از توابع شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود و سال 1362 در کانی مانگان بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سر شهید شد.  
منبع: isaar.ir
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi