شناسه خبر : 93466
پنجشنبه 07 مهر 1401 , 14:39
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

بسیجیان در دفاع مقدس پیشتاز عرصه‌های سخت بودند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق: حضور نوجوانان شجاع در عرصه‌های خطیر اطلاعات عملیات و نفوذ تا چند متری مقر و کمین‌های دشمن بعثی، نمونه‌ای از این پیشتازی و دلاوری است.

محمدرضا دهقان زاده در مراسم خاطره گویی دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی بافق گفت: بسیجیان در دوران دفاع مقدس در سنین مختلف و از صنف‌های متفاوت با شوق و ذوق به جبهه اعزام می‌شدند.

بسیجیان در دفاع مقدس پیشتاز عرصه‌های سخت بودند
وی افزود: بی‌شک اعتقادات قلبی و ایمان به راه پرافتخار جهاد و شهادت بود که باعث می‌شد این جوانان و نوجوانان بی هیچ ترسی در این عرصه‌ها وارد شوند.


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق ادامه داد: در زمان جنگ شاهد پیش قراولی بسیجیان بافقی در چند عملیات سخت و طاقت فرسا بودم و می‌دیدم چگونه بسیجیان حاضرند با تواضع نسبت به همسنگران خود پله‌های عرفان و معنویت را طی کنند.

 

منبع: خبرگزاری صداوسیما
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi