شناسه خبر : 93487
شنبه 09 مهر 1401 , 12:06
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

مادر شهیدان والامقام «دهقانی» به فرزندان شهیدش پیوست

«حاجیه خانم رضائی» والده شهیدان والامقام «حسن آقا و زهرا دهقانی» از استان اصفهان پس از تحمل سال‌ها دوری از فرزندان ورنج فراق، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
 
مادر شهیدان والامقام «دهقانی» به فرزندان شهیدش پیوست
«حاجیه خانم عذرا رضائی» والده شهیدان والامقام «حسن آقا و زهرا دهقانی» پس از تحمل سال‌ها دوری از فرزندان و رنج فراق در سن 89 سالگی، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
مراسم تشییع، خاکسپاری و ترحیم پیکر پاک این مادر گرانقدر به سمت گلزار امامزاده محمد (ع) شهر نوش‌آباد از توابع شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
گفتنی است، شهیدان والامقام «حسن آقا و زهرا دهقانی» در تاریخ بیست و پنجم مرداد 1365 بعد از انجام فریضه نماز عید سعید قربان در کنار مرقد مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) در جریان عملیات تروریستی به شهادت رسیدند و در گلزار امامزاده محمد(ص) نوش‌آباد به خاک سپرده شدند.
منبع: isaar.ir
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi