شناسه خبر : 93651
سه شنبه 12 مهر 1401 , 11:05
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

رجزخوانی حاج صادق آهنگران در جمع فرماندهان

در مراسم یا‌ها و نام‌ها با حضور فرماندهان عالیرتبه نظام حاج صاق آهنگران قطعه شعری را به یاد روز‌های دفاع مقدس اجرا کرد.

 

چهارمین دوره مراسم یاد‌ها و نام‌ها به همت مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با رونمایی از ۲۰۰ اثر اسنادی و پژوهشی در حالی روز گذشته در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد که بسیاری از فرماندهان و مدیران عالی رتبه دفاع مقدس در آن حضور داشتند.

رجزخوانی حاج صادق آهنگران در جمع فرماندهان/ اشک همرزمان در فراق شهدا+ فیلم

سید رحیم صفوی، سرار حسین سلامی، سردار مصطفی ایزدی، سردار علی محمد نائینی، سردار احمد غلامپور، سردار حاج علی فضلی، سردار محسن رفیق‌دوست، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم، حجت الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی از جمله حاضران در این مراسم بودند.

مراسمی که با عطر شهیدان و یادگاران شهدا و فضای آکنده از یاد و خاطره دوران پر افتخار دفاع مقدس حال و هوای خاص خود را داشت. مداحی و شعر خوانی حاج صادق آهنگران با اجرای قصیده‌ای که یادآور حماسه آفرینی رزمندگان و رجز خوانی برای دشمنان بود مدعوین و میهمانان را به مرور خاطرات آن دوران وا داشت. حین اجرای این قطعه شعر بار‌ها میهمانان با گفتن تکبیر و صلوات‌های پی در پی ابیاتی از آن را در حالی تائید کردند که اشک در چشمانشان حلقه زده و یا از دیدگانشان سرازیر بود.

منبع: defapress.ir
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi