شناسه خبر : 93673
سه شنبه 12 مهر 1401 , 12:54
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

سقف وام مسکن ایثارگران بالاتر رفت!

 

 
سقف تسهیلات مسکن ایثارگران در سال 1401 به ازای هر واحد مسکونی افزایش یافت.
 

 

سقف وام مسکن ایثارگران بالاتر رفت!

معاون اول رئیس‌جمهور مصوبه‌ افزایش سقف تسهیلات مسکن ایثارگران در سال ۱۴۰۱ را ابلاغ کرد. هیئت وزیران در جلسه۶ مهر، در اجرای مواد قانونی مندرج در قانون برنامه ششم توسعه و قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) (ماده «۳» مکرر اصلاحی قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران)، با افزایش سقف تسهیلات مسکن ایثارگران در سال ۱۴۰۱ موافقت کرد.

بر این اساس، سقف تسهیلات مسکن ایثارگران در سال ۱۴۰۱ به ازای هر واحد مسکونی در شهرهای با جمعیت بیش از یک میلیون نفر، ۴۰۰ میلیون تومان، مراکز استان‌ها ۴۰۰ میلیون تومان، سایر شهرها ۳۰۰ میلیون تومان و روستاها ۲۵۰ میلیون تومان تعیین شد.

نین مطابق این مصوبه، سقف تسهیلات مذکور در شهرهای جدید معادل سقف تسهیلات مرکز همان استان و با نرخ ۴ درصد با مدت بازپرداخت ۲۰ ساله بدون رعایت الگوی مصرف و نوساز بودن مسکن تعیین شده است.

 

منبع: وقایع نیوز
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
!
سلام این چه نحوه عنوان زدنه آقای فاش نیوز شما خبر نداری بازار مسکن چ خبره با این مبلغ نمیشه خونه اجاره کرد چ برسه ب خرید!!!
قابل توجه طرفداران دولت
زرشک باهاش میشه یه ماشین داخلی خرید نه خانه خسته نباشید

قیمت خرید و فروش مسکن ، فقط از طریق عرضه و تقاضا بوده و هرچه مسکن بیشتر با هزینه کمتر تولید شود ، قیمت مسکن کاهش خواهد یافت و با دستورالعمل های دولتی که نرخ تعیین می کند ، هیچگاه قیمت مسکن مشخص و قابل کنترل نخواهد بود و دولت باید از طریق یک مکانیزم منطقی و پایدار بر نرخ مسکن نظارت کند. ضمن اینکه مسکن مهر هم نتوانست به اهداف بلند مدت خود دست یابد و هنوز متقاضیان زیادی همچنان سالهاست سرگردانند.
با این شیوه فعلی مبلغ ناچیز وام مسکن ، نرخ بالای بهای مسکن و ابلاغیه های کنترلی دولت ، تهیه و خرید مسکن فقط یک رویای دست نیافتنی است.
باز هم رزمنده گان فراموش شدند .جناب آقای معاون اول ریس جمهور ما امیدمان به دولت انقلابی ومجلس انقلابی بود ولی امیدمان نا امید شد . یک مسلمان تو این مملکت بیاید ویک جواب قانع کننده به ما بدهد که آیا رزمنده گان جز ایثارگران محسوب می شوند یا نه !!!!!
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi