شناسه خبر : 94770
سه شنبه 10 آبان 1401 , 09:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مدیران میانی کارشکن و پشت‌هم‌اندازآفت دولت انقلابی

می توان طبق فرامین رهبر معظم انقلاب، قوانین را طوری تنقیح یا اصلاح کرد که به طور مطلق، قانون اجرا شود و از امکان هرگونه اعمال سلیقه...

فاش نیوز - پس از گذشت بیشتر از یک سال از تشکیل دولت اصیل انقلابی و تغییر استانداران و معاونین متاسفانه تغییرات به عمل آمده در سطوح مدیریت میانی همان انتخاب های اشتباه است که افرادی با ظاهر انقلابی و مومن متصدی پست های مدیریت میانی شدند که پشت پرده آن کار دیگر می کنند.

  یکی از مشکلات بزرگ کشور حضور افراد نالایق و گاهی ضدانقلاب در پست های حساس است که با ظاهرفریبی توانستند خود را جزو نیروهای متعهد و انقلابی جا بزنند و ناگهان از کانادا و اسراییل سر درآورند؛ در حالی که آنها نهایت کعبه آمالشان زندگی در نیویورک و همراهی با اعضای خانواده یا فامیل نزدیک است که سال هاست در آمریکا یا اروپا پناهنده یا ساکن شده اند. بدتر از تصدی پست های حساس توسط ظاهرفریب ها در دولت انقلابی موانعی است که اینگونه افراد در راه خدمتگذاری شایسته نیروهای انقلابی واقعی ایجاد می کنند.

  افسوس و هزاران افسوس، چنانچه مسئولان ارشد یک نگاه مختصر یا پرس و جویی اندک بین پرسنل داشتند به راحتی می توانستند نیروهای انقلابی شایسته و متعهد را از لابلای کارشکنی ها و ظلم ها، کسانی را که سال ها به آنها ظلم روا داشته شده شناسنایی کنند. لیکن معلوم نیست معیارهای انتخاب مدیران شایسته چگونه است که افراد ظاهر فریب و بعضا دارای تفکر منحوس غربی به راحتی می توانند پست های حساس را اشغال کنند؛ که علاوه بر داشتن تفکر منحوس غربی، فاقد سواد و تخصص لازم هستند؛ که مانع از فعالیت صادقانه کارشناسان متعهد و انقلابی نیز می گردند.
ایکاش به فرامین رهبر معظم انقلاب توجه شود یا روشی مطمئن و مشخص وجود داشته باشد تا مسئولان ارشد بتوانند مدیران با شایستگی و تعهد و تفکر انقلابی واقعی را شناسایی و در پست های حساس منصوب نمایند؛ زیرا تصدی اینگونه افراد ظاهرفریب در پست های حساس موجب رکود و گاهی تخریب شخصیت نظام اسلامی می باشند. فلذا امیدواریم یکبار برای همیشه راهکاری مطمئن و قاطع برای بکار گیری نیروهای انقلابی و دلسوز واقعی در برنامه ریزی نظام اسلامی طراحی و اجرا شود.

 از سوی دیگر می توان طبق فرامین رهبر معظم انقلاب، قوانین را طوری تنقیح یا اصلاح کرد که به طور مطلق، قانون اجرا شود و از امکان هرگونه اعمال سلیقه توسط مدیران جلوگیری گردد.
 با نگاهی گذرا به انتصابات اخیر و تغییر مدیران میانی می توان پیش بینی کرد که دولت انقلابی حداقل به نیمی از برنامه ریزی ها و سیاست های از پیش تعیین شده برسد.

  شایان ذکر است افراد فاقد شایستگی و تعهد از قبل طوری برنامه ریزی کردند تا نیروهای انقلابی و متعهد و شایسته را بدنام و گاهی دارای پرونده حراستی کنند تا نظام اسلامی هرگز نتواند از نیروهای انقلابی خودش بهره مند گردد.

| محسن ناطق

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
متاسفانه این قضیه در مورد ارشاد استان تهران صادق است.بااینکه مدیر کل آن عوض شده است ولی بقیه مدیران میانی همان مدیران دولت قبل هستند. گروه سینمایی این اداره هم که تا اواخر دولت روحانی مجوز ساخت فیلم کوتاه صادر می کرد به ناگهان تغییر رویه داده و دیگر مجوزی صادر نمی کند و مقصر را وزارتخانه می داند. این در حالیست که ادارات ارشاد سایر استان ها کماکان مبادرت به صدور مجوز ساخت فیلم کوتاه می کنند.این سنگ اندازی برای فعالین فرهنگی برای چیست؟
با چه زبانی بگویم که تشکر از این متن
نویسنده ش معلوم نیست ولی هرکسی اینرا نوشته هزاران درود بر او باد .
بنده نوعی کاملا؛ موافق این متن هستم ویکی از دلایل مخفی ناراضایتی مردم از دست همین مدیران ودستگاههای دولتی است .
به خدا قسم سالهاست در یک دستگاه دولتی کار میکنم لمس کردم که چقدر کار شکنی مخفی میشود.
چقدر مردم باید بدوند تا مشکلشان حل شود که بیتشر هم حل نمی شود
چه کسی جوابگوی مشکلات مردم در خصوص کارشکنی ادارات است؟؟!!

چه مییشود یک دفتری باز کنند وشکایات مردم در باره دستگاههای دولتب را بروز بررسی کند؟

مثل میزنم:
بنده همینجا اعلام می کنم اگر لازم است فاش نیوز اعلام کند تا با سند ومدرک نمونه هایی از کارشکنی را بگویم.
یکی از همین کارشکنی ها دربارههی شخص خودم هست ومستندات ش کتبا؛ دارم.
هرچند همه ی کارکنان مثل هم نیستند ولی خیلی از کارکنان عملا؛ درنارضایتی مردم نقش دارند.

به داد مردم برسید بخدا عاقبت خوبی ندارد.

این طرح تکریم ارباب رجوع خیلی خیلی مسخره س جمعش کنید.
کارمند میرفت برای خودش جعلی فرم ثپرمی کرد ودرصندوق می انداخت وبعد...!!!
درد دل زیاد است ولی کو گوش شنوا..

از طرف یک کارمنددولتی با سابقه خدمت طولانی
سلام.کاملاموافق شماهستم ایجادنارضایتی وبی توجه ای بی تدبیرازناحیه مسوولین باعث ایجادمشکلات وتنش وووودرجامعه شده.
شاید یکی از مواردش
جلوگیری از دادن حقوق واقعی به جانبازان معسر زیر 25 است هر سال یک صدقه بخور و نمیر می دهند
تا درس عبرتی برای جوانان امروز شویم
باید نگذاشت ایثارگری افسانه شود
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi