شناسه خبر : 94787
سه شنبه 10 آبان 1401 , 10:41
اشتراک گذاری در :
عکس روز

روایت زندگی شهید چیت سازیان در فیلم سینمایی «سیم خاردار»

فیلم‌ساز همدانی از ساخت فیلم سینمایی زندگی شهید علی چیت‌سازیان با عنوان «سیم خاردار» خبر داد و گفت: این فیلم به تهیه‌کنندگی مؤسسه شهید آوینی ساخته خواهد شد.

جواد گنجی با اشاره به اینکه کار تحقیق، پژوهش و نوشتن فیلم‌نامه فیلم سینمایی با مضمون زندگی شهید علی چیت‌سازیان آغاز شده است، افزود: درحال حاضر در مرحله نوشتن فیلم‌نامه و کار مطالعاتی این فیلم هستیم.

وی با بیان اینکه مصاحبه با همرزمان شهید و به‌ویژه نویسنده توانمند همدانی حمید حسام و خانواده شهید گرانقدر صورت گرفته است، اظهار داشت: همزمان با این، کار انتخاب بازیگر هم در دستورکار قرار دارد.

این کارگردان ادامه داد: این فیلم، داستان زندگی شهید علی چیت‌سازیان را از اوائل انقلاب تا زمان شهادت روایت می‌کند، همچنین در بخش‌هایی از این فیلم به مجاهدت‌های شهیدان همت، مجیدی، فلاح و همدانی می‌پردازد.

وی یادآور شد: کار تولید این فیلم سینمایی از اوایل سال آینده کلید خواهد خورد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi