شناسه خبر : 95540
سه شنبه 01 آذر 1401 , 11:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

علی کریمی واقعاً برات متاسفم

علیرضا ضابطی (سیستان) - علی کریمی واقعاً برات متاسفم؛ چون دیار ولایتمداران سیستان را شناختید و اما، سیستان تنها نبوده، بلکه کل کشور ولایی است و این را هنوز زود است که بی سوادی چون تو که اکانت مجازی خود را در اختیار معاندین گذاشته، بداند.
چقدر دلم برایت می سوزد! واقعاً بدجوری آتش گرفته ای، و حالا این را بدان، سیستان  بیش از 2500 شهید و بیش از 800 آزاده و جانباز تقدیم نظام ولایی نموده است. در طول تاریخ هم همواره مقید و مقلد به ولایت مولا علی علیه السلام و صاحبان امر (ولایت فقیه) بوده، و اهل تسنن عاشق رهبری معظم نیز در دفاع از کیان جمهوری اسلامی دوشادوش اهل تشیع، هم خون دادند و هم در پاسداری از این آب و خاک تلاش کرده اند.
و اما سخنی با مسئولین، بالاخص ریاست‌ محترم جمهوری اسلامی ایران؛ عزیزان، در طول سال های بعد از دفاع مقدس، سیستان همواره به دلیل ولایت مداری مورد ظلم مدیران لیبرال مسلک قرار می گرفته. حیات سیستان وابسته به آب است و اکنون بیش از 23 سال است که خشکسالی بر این منطقه به جهت ورود سیاست به حوزه آب ورودی، مستولی گردیده است.
اصلأ، چرا، سد کمالخان در افغانستان و البته سدهای دیگر ساخته شد؟ که حوزه سیستان را خالی از سکنه کنند.
مرزداران غیور، خانه و کاشانه خود را رها کرده و به سمت مناطق دیگر کشور، آواره گردند.
آری، به نوعی تنگه احد را رها کردند تا دشمن‌، از این نقطه سوق الجیشی، بهتر بتواند نفوذ کند.
و متاسفانه مدیران ارشد نظام نیز با عدم توجه، آنان را همراهی کردند.

شاید بر این جمله حقیر خرده بگیرند، اما حقیقی است آشکار؛ چرا بعد از سال ها خشکسالی، به فکر راه و چاره نبودید؟
میلیاردها تومان و دلار به قول خودتان در این منطقه تزریق نمودید؛ کجاست؟
آیا بجز این است که این مبالغ هنگفت را حیف و میل کردید؟
به عنوان مثال، طرح نیم لوله که آثار باستانی اش هنوز در ورودی سیستان قابل نظاره است و یا طرح لوله کشی 46 هزار هکتاری که بدون مطالعه رفت زیر خاک.
چرا چند کارخانه تأسیس نکردید؟
چرا بازارچه های مرزی را فعال نکردید؟
و چرا های دیگر. ...
و‌ این عدم مدیریت منابع نه تنها در سیستان، بلکه در کل کشور مشهود بوده است.
در ضمن اگر چه دولت انقلابی تمام هم و غم خود را برای رشد و توسعه عدالت محور بکار گرفته؛ اما قبول کنید که بازماندگان تفکر لیبرالی هنوز هم در لایه های دولت انقلابی نقش ایفا می کنند.
وزیر و مدیر کل و استاندار و فرماندارها عوض شدند، اما در همان وزارت‌خانه ها و سازمان های دولتی، مدیران میانی، چوب لای چرخ خدمت صادقانه می می گذارند.
و متعجبم که واقعا رئیس محترم جمهوری اسلامی، جناب آقای دکتر رئیسی این موضوع را نمی داند؟
و البته ما پیشنهاد خوب و سازنده ای برای این موارد داریم؛ و آن عزل همه مدیران راحت طلب و انتصاب عاشقان خدمت با تفکر ایثار و شهادت است.
آنگاه خواهید دید که چگونه‌، پیشرفت حاصل خواهد گردید.
پس با یک یا علی (ع) مدیران جیب پرور و عشق غرب را در زباله دان بیندازید و عاشقان خدمت صادقانه را رشد دهید،
موفق و پایدار باشید.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، واضح و روشن است که دشمنان دنبال افراد خود فروخته باشند تا برای کسب گرین کارت تن به خفت و شرارتی بدهند. چرا از حمید استیلی که بزرگترین پیروزی فوتبال ایران را در جام جهانی ثبت کرد هیچگونه اعلام نظری منتشر نکردند ؟ بدیهی است در تاریخ فوتبال ایران در جام جهانی حمید استیلی اسطوره ای یکتا بوده و همچنان در آسمان ستاره های ایران میدرخشد.
اخوی ، شما یک ایراد از علی کریمی گرفته اید ، ده ایراد ازریاست جمهوری آقای رئیسی!
حالا طرف حساب شما کدام است؟!
دوست عزیز خدائیش خودت هم فهمیدی چی نوشتی؟!!!!!.
جناب فاش کم سواد چرا همچین مطالب بی سرو
ته ای رو انتشار میدی؟!
برادر من علی کریمی وامثالهم درکجای این نظام ازخودشان جاپایی ازغیرت وتعصب به دین ومذهب و مملکت ونظام سیاسی مان گذاشتند که امروز غم حرف ونوشته هایش رامیخورید !؟
چرا این جماعت بدهکاربه نظام و خانواده های شهید وجانباز را بزرگ میکنید ؟ ولشان کنید خودشان تیشه به ریشه خودشان میزنند !
سلام. احداث کارخانه هم نیاز به آب دارد.
علی کریمی هامقصرنیستندمسوولینی کریمی هادرست کردندوبردندبالابالابالاهابایدجوابگوباشند.کسانیکه عکس همین هامیزاشتندورای جمع می‌کردند.سکه هاهدیه میداندآنقدرسیرشدندتالگدزدند.وحرف دل هابماندچون دلمان خونه خون
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi