شناسه خبر : 95748
دوشنبه 07 آذر 1401 , 09:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

کتاب سه جلدی از مجموعه «وصیت‌نامه کامل شهدا» منتشر شد

سه مُجلد جدید مجموعه «وصیت‌نامه کامل شهدا» از اداره کل اسناد و انتشارات معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر شد.

کتاب سه جلدی از مجموعه «وصیت‌نامه کامل شهدا» منتشر شد

این کتاب‌ها که با هدف حفظ و دسترسی‌پذیری اسناد شهدا به مثابه میراث معنوی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای نسل امروز و آیندگان منتشر شده است؛ به وصیت‌نامه شهدای استان‌های البرز، خراسان شمالی، گیلان می‌پردازند.

بر این اساس، «دومین دفتر وصیت‌نامه کامل شهدا استان البرز» شامل وصیت‌نامه‌های 100 شهید، به کوشش «امیر رزاق‌زاده و زهرا گل‌محمدی» ، «دفتر دوم از کتاب وصیت‌نامه کامل شهدا استان خراسان شمالی» شامل وصیت‌نامه‌های 115شهید به کوشش دکتر «محمدعلی شریفیان و دکتر محمدرضا حسنی» و «سومین جلد از کتاب وصیت‌نامه کامل شهدا استان گیلان» شامل وصیت‌نامه‌های 113به کوشش «نسرین خادمی خالدی» با شمارگان یکهزار نسخه به چاپ رسیده‌اند.
 

مجموعه «وصیت‌نامه کامل شهدا» به تحلیل و نقد وصایای شهیدان نپرداخته است و صرفا از هر وصیت‌نامه مهمترین عبارت‌ها و نکات استخراج شده و در قالب «عبارت‌های کلیدی» در پایان هر وصیت‌نامه آمده است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
اینستاگرام
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi