شناسه خبر : 95783
دوشنبه 07 آذر 1401 , 15:44
اشتراک گذاری در :
عکس روز

سید مجید بنی‌فاطمه در سالگرد شهادت شهید نوید صفری می‌خواند

پنجمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم نوید صفری 10 آذرماه در مسجد جامع سید الساجدین (ع) برگزار می‌شود.

سید مجید بنی‌فاطمه در سالگرد شهادت شهید نوید صفری می‌خواند

پنجمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم نوید صفری پنجشنبه ۱۰ آذرماه از نماز مغرب در مسجد جامع سید الساجدین (ع) برگزار می‌شود.

در این مراسم حجت‌الاسلام مصطفی کرمی سخنرانی و سید مجید بنی‌فاطمه مرثیه‌خوانی خواهد کرد.

مسجد جامع سید الساجدین (ع) در تهرانپارس، خیابان استخر، بوستان ششم غربی واقع است.

شهید مدافع حرم نوید صفری متولد سال ۱۳۶۵ در استان تهران بود که برای انجام ماموریت سه ماهه به سوریه اعزام شد و پس از پایان ماموریت به درخواست خود او و با اجازه فرماندهان به دیرالزور البوکمال اعزام شد؛ تا اینکه طی نبرد سنگین با تروریست‌های داعش، در ۱۵ آبان‌ماه سال ۹۶ در شهر البوکمال زخمی شد و به اسارت تروریست‌ها درآمد و سپس به شهادت رسید. به دلیل آزاد نبودن منطقه، پیکر شهید ۲۰ روز بعد از شهادت، تفحص و شناسایی شد و ۵ آذرماه سال ۱۳۹۶ به ایران برگشت و طبق وصیت شهید ابتدا در حرم علی ابن موسی الرضا (ع) طواف داده شد و سپس در قطعه ۵۳ بهشت زهرا در جوار شهید مدافع حرم رسول خلیلی به خاک سپرده شد.

منبع: خبرگزاری فارس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi