شناسه خبر : 95847
پنجشنبه 10 آذر 1401 , 10:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز

خواهران شهدا از پرستاران تقدیر کردند

جمعی از خواهران شهدا با حضور در بیمارستان‌های امیراعلم و مسیح دانشوری از پرستاران تقدیر کردند.

خواهران شهدا به دیدار پرستاران رفتند

 جمعی از خواهران، همسران و مادران شهدا به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور بیمارستان‌های امیراعلم و مسیج دانشوری از کادر درمان و پرستاران این بیمارستان‌ها تجلیل کردند.

خواهر شهید شیروزی مسوول گروه پیام آوران عاشورا به همراه تعدادی از خانواده‌های شهدا در بخش‌های جراحی و کلینیک بیمارستان امیراعلم بازدید کردند و با اهدای شاخه‌های گل روزپرستار را به پرستاران این بخش‌ها تبریک گفتند.

در این برنامه که مهدی لک مدیر بیمارستان امیراعلم خانواده شهدا را همراهی می‌کرد، خواهران، همسران و مادران شهدا ضمن قدردانی از زحمات کادر پزشکی و پرستاران، عرض ارادت دیگر خانواده‌های شهدا را به آنان ابلاغ کردند.

خواهر شهید شیرودی در این دیدار با تبریک روز پرستار گفت: ما خانواده‌های شهدا متعلق به همه ایران هستیم. حضور امروز ما در این مکان کمترین کاریست که می‌توانستیم انجام دهیم.

منبع: دفاع‌‎پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi